تاريخ: ۱۴۰۰ دوشنبه ۹ فروردين ساعت ۱۰:۳۱ بازدید: 673      نظرات: 4      کد مطلب: 16030

«16 شهروند شایسته مهاباد در سال 1399 به انتخاب هاژه»

فرهاد فیاض


 
 
پایگاه خبری‌تحلیلی هاژه به منظور پاسداشتِ تلاش‌های داوطلبانه شهروندان مهابادی‌ و ارج نهادن به فعاليت‌های تأثيرگذاری‌شان، براساس ضوابط، معیارها و ویژگی‌های تعیین شده از جانب کمیته داوری هاژه ، اقدام به طرح «16 شهروند شایسته مهاباد در سال 1399 به انتخاب هاژه» در حوزه‌های متفاوت کرده است.
 
 

بیانیه‌ی «16 شهروند شایسته مهاباد در سال 1399 به انتخاب هاژه» را اینجا بخوانید.

 

می‌دانیم که برخی از مشاغل فراتر از انتخاب یک حرفه، نوعی دشواری پذیرش مسئولیت است و پذیرش مسئولیت نیز بازتابی روشن از دگرخواهی و شیوه‌ای از شجاعانه زیستن است.

از اسفندماه سال گذشته که اولین نشانه ورود بیماری کووید 19 در مهاباد دیده شد مجموعه کادر بهداشت و درمان شهرمان لحظه‌ای از تکاپو نایستادند و بسیار فراتر از آن‌چه بر عهده داشتند برای سلامت مردمان این شهر ایثار کردند. آنان‌ که برای نجات هم‌نوعان از جان گذشتند و شجاعانه میانه میدان ایستادند.

یکی از این پزشکان دکتر فرهاد فیاض است که همانند همکارانش در دوران کرونا بیش از هر زمان دیگری تقدس و شرافت حرفه‌ایش را به منصه ظهور رساند و به گواه بسیاری روزانه شاهد صحنه‌های فراموش نشدنی از نمایش قهرمانانه ایثار و فداکاری او بر بالین بیماران کرونایی بودیم. کسی که مثل هر زمان دیگری درمان بیماران را بر جان خود مقدم شمرد.

دکتر فیاض با وجود تمام کمبودها و کاستی بر اساس وظیفه انسانی خود تنها به نجات جان مردم شهرش فکر کرد و در طول تیمار بیماران خود نیز دو بار به بیماری کووید 19 مبتلا شد.

فرهاد فیاض متولد سال 1347 در مهاباد است. او توانست سال 1366 در رشته‌ی پزشکی عمومی در دانشگاه علوم پزشکی ارومیه پذیرفته شود. همچنین در سال 1394 توانست مدرک تخصصی خود را در زمینه بیماری‌های داخلی از دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کند.

 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

سلیمان لاجانی ۱۴۰۰/۱/۹
از خداوند متعال برای آقا ی دکترسلامتی توام با طول عمر با عزت خواستارم.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

علی محمودی اقدم ۱۴۰۰/۱/۹
سلام ضمن تشکر از هاژه. ، نسبت به وضعیت وشرایط دکتر فیاض عزیز شایسته بود در رتبه اول قرارگیرد
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مولودی ۱۴۰۰/۱/۹
عالی عالی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مولودی ۱۴۰۰/۱/۹
یکی از دلسوزترین. وراستگو ترین هاست.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد