تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۸ فروردين ساعت ۱۷:۳۶ بازدید: 200      نظرات: 0      کد مطلب: 16028

اولین تمرین ملی‌پوش مهابادی در پیست مسابقات انتخابی المپیک


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، ملی‌پوش بادبانی ایران اولین تمرین خود را در قایق را پیش از مسابقات انتخابی المپیک در عمان انجام داد.
احمد احمدی ملی پوش مهابادی، از اولین جلسه تمرین خود در دریا پیش از مسابقات انتخابی المپیک خبر داد و گفت: بالاخره بعد از حدود یک هفته قرنطینه و انجام ۴ تست PCR در کمتر از ۱۰ روز بالاخره دست‌بند قرنطینه ستاد مبارزه با کرونا عمان از دستم خارج شد و اجازه تمرین در آب پیدا کردم.
وی افزود: پس از خروج از اسپانیا تا حضور در عمان ۴ مرحله تست دادم. عمان قوانین بسیار سخت‌گیرانه‌ای برای برپایی مسابقه گذاشته که باعث شد حدود ده روز تمرین را از دست دهم. در روزهای گذشته ۴ روز که در قرنطینه کامل بودم پس از آن یک ساعت در محدوده یک کیلومتر اجازه تردد داشتم که قایقم را تحویل گرفتم و آن را آماده کردم و از روز گذشته نیز اجازه تمرین پیدا کردم که در اولین جلسه به همراه سیلورهای چینی تمرین داشتم.
احمدی با اشاره به اولین جلسه تمرین‌اش اظهار کرد: تمرین خوبی بود اما بیشتر ارزیابی از شرایط باد و آب عمان داشتم. در حالی که بسیاری از ورزشکارانی که واکسینه بودند یا شرایط دیگری داشتند از روز اول تمرین خود را دنبال کردند. من تمرینات خوبی در اسپانیا پشت‌سر گذاشتم اما این یک هفته فقط توانستم در اتاقم تمرینات محدود آمادگی انجام دهم.
سیلور کشورمان اضافه کرد: کمیته برگزاری مسابقات زمان مخصوصی برای تمرینات بدنسازی گذاشته که روزی یک ساعت فرصت داریم آن را دنبال کنیم. در این مدت با تماس با مربی و ورزشکاران هم تیمی‌ام، نکات تکنیکی را مرور کردیم. البته مربی همراهم نیست و این شرایط را سخت می‌کند. سعی کردم با این اوضاع کنار بیایم و با روحیه فعالیتم را دنبال کنم.
وی درباره برنامه پیش‌رو تا مسابقات بیان کرد: با سیلورهایی که اینجا هستند، صحبت کردیم و قرار شد تا پیش از مسابقه در کنار مدعی‌ها از جمله سنگاپور، تایلند و بحرین تمرین داشته باشیم ولی خیلی فشار نخواهیم داشت در کنار آن تمرینات بدنسازی و هوازی را دنبال می‌کنم. ۳-۴ روز دیگر مهلت داریم باید ببینیم شرایط به چه نحوی پیش می‌رود. معمولا چند روز زمان می‌برد تا ارزیابی دقیقی از پیست داشته باشیم اما این بار فرصت کمی دارم و باید این موارد را به بهترین شکل چک کنم و آماده مسابقات شوم.
احمدی در پایان گفت: خدا را شکر شرایط خوب است و همه تلاشم را می‌کنم که بهترین اوضاع را در روز مسابقات داشته باشم و توانم را برای گرفتن بهترین نتیجه به کار گیرم. از شنبه مسابقه شروع می‌شود. امید زیادی دارم اما من تلاشم را در نهایت توان خواهم کرد و بقیه موارد به خدا می‌سپارم.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد