تاريخ: ۱۴۰۰ يکشنبه ۸ فروردين ساعت ۱۲:۱ بازدید: 2865      نظرات: 0      کد مطلب: 16026

آخرین جزئیات از مرگ آزاده نامداری


 
 

 شب گذشته، خبر پیدا شدن جسدِ مجری سرشناس سال‌های نه چندان دور صدا و سیما، در رسانه‌ها منتشر شد. گفته می‌شود جسد آزاده نامداری در منزل مسکونی او واقع در سعادت آباد تهران پیدا شده است.

گویا مادر خانم نامداری حوالی ساعت 6 عصر پس از اینکه 2 روز از او خبر نداشته به منزلش مراجعه کرده و پس از باز کردن در، با جسد بی جان او مواجهه می‌شود و با اورژانس تهران تماس می‌گیرد.

علت مرگ خانم نامداری مشخص نیست و تا لحظه‌ی نگارش این خبر اعلام نشده است اما خبرگزاری مهر به نقل از یک منبع «آگاه» نوشته که خانم آزاده نامداری خودکشی کرده است. از سویی دیگر یک مقام آگاه در گفتگو با همشهری آنلاین تاکید کرده که هیچ یافته‌ای مبنی بر خودکشی آزاده نامداری وجود ندارد.

محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران نیز به خبرگزاری فارس گفته «هیچ یافته‌ای مبنی بر خودکشی یا دگرکشی آزاده نامداری وجود ندارد و هیچ‌گونه آثار ضرب و جرحی بر روی پیکر آزاده نامداری یافت نشده است».

برخی از رسانه‌ها از باردار بودن خانم نامداری خبر دادند و نوشته‌اند که او «انتظار یک فرزند پسر را می کشیده است» ولی همشهری آنلاین به نقل از بازپرس پرونده این خبر را نادرست عنوان کرده و نوشت:« بازپرس پرونده با قاطعیت باردار بودن متوفی را رد کرده است.»

در این بین بهروز شجاعی، از نزدیکان خانواده نامداری در صفحه‌ی شخصی خود در توییتر نوشته که مادربزرگِ سجاد عبادی (همسر آزاده نامداری) که ساکن رامسر است،چند روزی است که بدحال است و سجاد به همراه پدرش برای عیادت از مادربزرگش راهی رامسر شده و در این سفر به اصرار آزاده نامداری، دخترشان نیز برای تغییر آب و هوا با پدر و پدربزرگ راهی رامسر شده بود.

 
 
 

بنابر گفته‌ی آقای شجاعی، «آزاده نامداری گفته بود می‌خواهد در خانه تنها باشد تا به کارهای شخصی‌اش رسیدگی کند» و «نامداری باردار نبود و شایعات مطرح شده غلط است» و  خبرهای مربوط به« اختلاف با همسر کاملا غلط است و این دو نفر هیچ اختلافی نداشتند.»

هدی فروزش، مدیرکل پزشکی قانونی استان تهران در گفتگو با رسانه‌ها گفته که انتقال جسد آزاده نامداری به پزشکی قانونی انجام شده و علت مرگ وی پس از نتایج به دست آمده از نمونه برداری‌ها و آزمایش‌های لازم اعلام خواهد شد.

فروزش گفته که زمان فوتِ خانم نامداری هنگام معاینه در صحنه فوت، حدود ۲۴ تا ۳۶ ساعت قبل بوده است. 

آزاده نامداری در سال 1363 در سنقرِ کرمانشاه متولد شد و اولین فعالیت‌ خود را به عنوان مجری در شبکه استانی زاگرس شروع کرد. بیشتر شهرت خانم نامداری برای اجرای برنامه‌ی «تازه‌ها» در سیمای خانواده است.

او سپس در برنامه‌هایی چون غیرمنتظره، جمع ما، ورزش امروز و شب‌نشینی به اجرا پرداخت. او در تعطیلات نوروز سال ۱۳۹۱، اجرای برنامه جنجالی «خانمی که شما باشی» را بر عهده داشت. آن زمان خبری بر منع فعالیت وی پخش شد اما بعد از 9 ماه دوری از تلویزیون نام او به عنوان نویسنده در برنامه پشت‌صحنه احسان علیخانی ظاهر شد.

 
 
 
 

نامداری در سال 1392 با فرزاد حسنی مجری و بازیگر تلویزیون ازدواج کرد. این ازدواج پس از یک سال منجر به جدایی شد که با حاشیه‌هایی نیز همراه بود. او در سال 1394 با سجاد عبادی ازدواج کرد.

در اوایل مرداد سال  1396 انتشار ویدئو کلیپ و عکس‌هایی از آزاده نامداری در شبکه‌های اجتماعی در حالی که او را بدون حجاب در یک مکان عمومی در سوئیس نشان می‌داد با واکنش‌های گسترده مواجهه شد.

آزاده نامداری در ۲ مرداد ۱۳۹۶ در یک پیام ویدئویی در واکنش  به انتشار این تصاویر گفته بود که در مکانی سرسبز بوده که «محارم» او حضور داشتند.برچسب ها: آزاده نامداری

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد