تاريخ: ۱۴۰۰ چهارشنبه ۴ فروردين ساعت ۱۰:۵۶ بازدید: 2483      نظرات: 0      کد مطلب: 16004
با انتشار یادداشتی خطاب به شهروندان

عضو سابق شورای شهر از عدم حضور به عنوان کاندید انتخابات آتی خبر داد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مصطفی احمدزاده عضو شورای اسلامی دوره پنجم شهر مهاباد با انتشار یادداشتی که نسخه‌ای از آن را برای هاژه ارسال کرده، دلایل عدم حضور خود در انتخابات آینده شورای اسلامی این شهر را تشریح کرد.

 

درپی بروز تخلفات اداری و فساد مالی، تابستان امسال، شش عضو شورای اسلامی شهر، شهردار و چندین نفر از کارمندان دستگیر شدند و مصطفی احمدزاده تنها عضو شورای شهر مهاباد بود که از سوی نهادهای قضایی و نظارتی متهم شناخته نشد و جمع کثیری از شهروندان مهابادی خواستار حضور وی در انتخابات پیش رو شدند.

متن یادداشت دکتر مصطفی احمدزاده به شرح زیر است:

به جای وداع، به رسم ادب

همشهریان گرانقدر مهابادی

دوستان گرامی

ضمن تقدیم صمیمانه ترین شادباش ها به مناسبت در رسیدن سال نو و نیز آرزوی بهترین ها برای همه شما سروران ارجمند،  بدین وسیله توضیحی ضروری را در خصوص دلیل عدم نامزدی ام در انتخابات آتی شورای شهر خدمتتان عرض می کنم. شایان‌ ذکر است که شمار زیادی از شهروندان گرانقدر مهابادی که نظر لطف بی دریغشان همواره شامل حال این حقیر بوده است مستقیم و غیرمستقیم جویای چرایی عدم حضور بنده شده بودند. لذا لازم است به عرض همه دوستان و بزرگواران برسانم که بنده در شرایطی ناخواسته و به دلایل کاری و شخصی ناچار از نقل مکان به تهران شدم. بدیهی است امکان تداوم خدمتگزاری در صحن مقدس پارلمان شهری خواست قلبی بنده و افتخاری بی بدیل بود، اما متاسفانه به دلیل شرایط اجتناب ناپذیر پیش گفته میسر نشد. بنده در واپسین ساعات سال گذشته مهاباد عزیز را ترک کردم و نگارش این سطور نیز که به جای وداع و به رسم ادب صورت گرفته، به دلیل گرفتاری های شخصی به تاخیر افتاد. تمام دارایی من عزت ناشی از عنایت بزرگوارانه مردم بزرگ مهاباد است و مفتخرم که در یکی از حیاتی ترین دوره های حیات شهری مهاباد هرگز جانب جامعه مدنی و مردم را رها نکردم و حتی یک دم به سوگندی که در محضر مردم، به عنوان منشا غایی حق، ادا کردم پشت ننمودم. اکنون نیز  تا هستم قلب من در مهاباد خواهد تپید، و حتما حتم دارم که این فراق چندان دیری نخواهد پایید.

لازم است اضافه کنم که غیاب فیزیکی بنده یا هر کس دیگری جیزی از عظمت پویش مدنی مردم مهاباد در نظارت بر عملکرد دستگاهها بویژه مدیریت شهری نخواهد کاست و راهی که با تاباندن نور به تاریکخانه شورای شهر به میانه رسید با پاسخگو کردن مدیریت شهری آتی از طریق نظارت انتقادی بی امانِ فعالین مدنی و اقشار مختلف مردم بر این تشکیلات به سرانجام خواهد رسید. خاطر جمع هستم که مردم مهاباد هرگز اجازه نخواهند داد که نهاد مردمی شورا بار دیگر به سخره گرفته شود.  بنده هم به قدر وسع خویش انجام وظیفه خواهم کرد.

با احترام و ارادت قلبی

مصطفی احمدزاده
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد