تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۲۲ اسفند ساعت ۱۹:۲۹ بازدید: 782      نظرات: 0      کد مطلب: 15962

یادداشتی خطاب به کاندیداهای شورای اسلامی شهر

سید نصیر محمودی (کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری)


 همراهان ارجمند و فرهيختگان عزيز، حال كه حس نوعدستي، مسئوليت پذيري و عشق خدمت به مردم و جامعه، شما را به عرصه عريض و با اهميت كانديداتوري انتخابات كشانده است زيبنده شان فردي، شعور اجتماعي و تعهد ديني ما است كه در مدار قانون و محور اخلاق اسلامي به فعاليت هاي انتخاباتي خود بپردازيد و در عين رقابت با هم، رفاقت و صداقت را نيز پاس بداريد و تحكيم بخشيد.
در فرايند و افعال رقابتي اين ميدان وسيع، با حفط اتحاد و همدلي جمعي، بكوشيد تا داشته هاي خويش را به اطلاع شهروندان رسانده، برنامه هايتان را معرفي و منتقل كنيد و از بيان و بروز نواقص و ناداشته هاي ديگران به جد خودداري كرده و از هرگونه ايجاد اختلاف بشدت جلوگيري نماييد.
همت كنيد كه با تكيه بر منافع فردي، اهداف كلي در انتخابات را آسيب پذير ننماييد، تلاش كنيد راه شبهه و شوائب به حريم اين رقابت بزرگ مسدود و با مناسبات خارج از عرف و عقل و قانون فاصله بگيريد و از تخريب رقيبان انتخاباتي خود به هر نحو محسوس و غير ملموس بر حذر باشيد.
از تكيه بر تبارگرايي و اقوام محوري، استفاده سوء از مقدسات و اعتقادات ديني و عوام فريبانه دوري كنيد.
بكارگيري روش و منش تهديد، تطميع و تشكيك، اعمالي غير اخلاقي محسوب شده كه همه عزيزان حاضر در اين ميدان مهم بايد تلاش كنند در اين وادي وسيع و فريبنده گرفتار نشوند.
بدانيد كه طلب و تقاضاي تك راي به خود از طرف همشهريان، نوعي توهين و بي حرمتي به راي دهندگان و نيرنگ و بي صداقتي نسبت به رقيبان است كه لازم است همه با آن مبارزه كنيم.
حس وطن خواهي و ايران پروري همه ما ايرانيان شرافتمند حكم مي كند كه احاد مردم در اوج مسئوليت پذيري، اين فرصت را غنيمت دانسته و خداي ناخواسته با اعمال و رفتار هنجار شكنانه و بدور از موازين قانوني، آن را به يك تهديد تبديل نكنند.
با آرزوی سربلندی و عزت و اقتدار مردم قهرمان مهاباد و تمامی هم‌میهنانم و طلب توفیق روزافزون در خدمت برای منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر در جهت ادای وظیفه سنگینی که در شرایط حساس کنونی بر عهده دارند. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد