تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۳ اسفند ساعت ۲۳:۳۶ بازدید: 347      نظرات: 0      کد مطلب: 15858

شناسایی و متلاشی کردن باند سارقین خودرو در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی بوکان از شناسایی و دستگیری سارقین خودرو در شهرستان خبر داد.

سرهنگ سلمان حیدری فرمانده انتظامی بوکان در تشریح این خبر به خبرنگار هاژه گفت: درراستای مبارزه با سرقت و شناسایی و دستگیری سارقان خودرو در سطح شهرستان ،موضوع بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت و باهمکاری خوب شهروندان، ماموران انتظامی موفق به شناسایی افرادی شدند که در سرقت خودرو به صورت باند نقش داشتند.

 

وی افزود: پس از رصد و بررسی تخصصی اخبار واصله و هماهنگی‌های قضایی طی عملیات های جداگانه، تعداد ۶ دستگاه خودروی سواری، ۴ دستگاه موتورسیکلت و ۲ دستگاه موتور اوراق شده مربوط به خودروی سواری پژو پارس کشف شد.

حیدری تصریح کرد: در این راستا ۵ نفر سارق و ۲ نفر مالخردستگیر شدند و ارزش اموال مسروقه ای کشف شده بیش از یک میلیارد تومان برآورد گردیده است.

وی اضافه کرد: متهمین در بازجویی‌ها به چندین فقره سرقت اعتراف کردند و در نهایت با تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مقامات قضایی داده شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان در پایان با بیان اینکه سارقان اموال مکشوفه را از نقاط مختلف کشور سرقت نموده بودند، به شهروندان توصیه کرد:  حین ترک وسیله نقلیه از بالا بودن شیشه ها و قفل بودن درب ها مطمئن شده و ضمن استفاده از قفل و تجهیزات ایمنی از رها نمودن خودرو در نقاط خلوت خودداری نمایند.

عکس تزئینی است. ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد