تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۷:۱۷ بازدید: 1159      نظرات: 0      کد مطلب: 15819

زاگرس مهاباد به مصاف خزر لنگرود و آرتاویل اردبیل می‌رود


 در ادامه‌ی لیگ فوتبال مناطق کشوری، تیم زیر 16سال باشگاه زاگرس مهاباد قرار است چهارشنبه‌ی هفته‌ی جاری به مصاف تیم خزر لنگرود برود. یکم اسفندماه نیز، تیم زیر 15 سال این باشگاه به مصاف رقیب خود، آرتاویل جوان اردبیل می‌رود.

 
 
 

 این موضوع بهانه‌ای شد که خبرنگار ورزشی هاژه به میان اعضای تیم برود و از نزدیک آخرین اخبار را در این زمینه جویا شود. انور بانیان موسس باشگاه زاگرس مهاباد به هاژه می‌گوید: باشگاه زاگرس در رده‌های پایه‌ی فوتبال فعالیت می‌کند. اکنون 3 تیم باشگاه زاگرس در رده‌های نونهالان، نوجوانان و زیر 15 و 16 سال در سطح استان حضور دارند. در سطح لیگ مناطق کشوری نیز 2 تیم زیر 15 و 16 سال از باشگاه زاگرس حضور دارند.

 
 

 

بانیان در ادامه به جزئیات مسابقات اشاره می‌کند و می‌گوید: مسابقات سال گذشته علی‌رغم اینکه هزینه‌های زیادی برای باشگاه داشت به دلیل شیوع کرونا برگزار نشد. این مسابقات قرار است امسال در شهرستان لنگرود پیگیری شوند. بازی به صورت تک حذفی انجام می‌شوند به این معنی که مسابقه‌ها در یک بازی رفت و برگشت انجام می‌شوند و از هر گروه یک تیم به مرحله‌ی بعد صعود می‌کند. با یاری خدا بازی ما در رده‌ی زیر 16 سال با آرتاویل جوان اردبیل خواهد بود. در دومین بازی نیز در رده‌ی زیر 15 سال در شهر لنگرود به مصاف تیم خزر این شهر خواهیم رفت. چون رده‌های سنی سال به سال تغییر می‌کنند ما هیچ شناختی نسبت تیم‌هایی که قرار است با آن‌ها بازی کنیم نداریم.
 
 
 

بانیان با اشاره به مشکلات باشگاه اضافه می‌کند: همان گونه که کرونا مشکلات عدیده‌ای را برای بسیاری از امور به وجود آورد، تیم ما نیز از این قائده بی‌بهره نبود و باشگاه متحمل زیان‌های بسیاری شد. موضوع دیگر شرایط مالی تیم است. واقعیت این است که در بدترین شرایط موجود هستیم. هیچ شخص و یا ارگانی از ما حمایت نکرده است. نماینده مهاباد در مجلس مقرر کرده‌اند که مبلغی برایمان در نظر گرفته شود منتها این مبالغ دردی را از ما دوا نمی‌کند. انتظار داریم شرکت‌هایی همچون پتروشیمی مهاباد از ما حمایت کند. به دلیل اینکه ما با بازیکنان‌مان قرارداد نمی‌بندیم هزینه‌های آن‌چنانی نداریم.  از مسئولین خواهش می‌کنم تا جایی که امکان داشته باشد به تیم کمک کنند.

موسس باشگاه زاگرس مهاباد در ادامه به زمان شکل‌گیری و افتخارات این تیم به هاژه می‌گوید: باشگاه زاگرس مهاباد در سال 1396 با تیم نونهالان آن شروع به کار کرد. در 4 سال متوالی گذشته تیم نونهالان زاگرس توانسته قهرمان استان شود. در رده‌های نوجوانان نیز 3 سال گذشته قهرمان استان بوده‌ایم. مجموعه‌ای از پیشکسوتان شهرستان هم‌چون آقایان سلیمان مدرس‌پور،علی الیاسی، عمر خالدی، کاوه بتوراک، رسول احمدخانی، ابراهیم ابرهیمیان در باشگاه فعالیت می‌کنند. جناب سرهنگ محمد پورمعروف نیز سرپرست تیم هستند. 

وی در پایان ضمن تقدیر از حمایت‌های نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی، اداره ورزش و جوانان و هیات فوتبال شهرستان گفت:  شهروندان، خیرین و سرمایه‌گذاران نیز می‌توان با حمایت‌های خود سهمی در موفقیت‌های این تیم‌ها داشته باشند.
زمان برگزاری سایر بازی‌هایی این لیگ به شرح زیر است: 


 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد