تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۱ بهمن ساعت ۱۸:۳۲ بازدید: 425      نظرات: 0      کد مطلب: 15791
با حضور معاونین استاندار آذربایجان غربی

مدرسه مجهز خورخوره افتتاح و به بهره‌برداری رسید


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، همزمان با دهه مبارک فجر، با حضور معاون‌ امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی، معاون استاندار و فرماندار شهرستان مهاباد و جمعی از مسوولان شهرستان، دبیرستان مجهز 8 کلاسه روستای خورخوره بخش مرکزی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
 
 
 
کامبیز شاوله مدیر آموزش و پرورش شهرستان مهاباد در آیین افتتاح این دبیرستان اظهار کرد: این دبیرستان در زیربنای 1 هزار و 500 متر با اعتباری دولتی بالغ بر 4 میلیارد و 800 میلیون تومان توسط سازمان نوسازی مدارس احداث شده است.
 
 
وی افزود: در چهار سال گذشته افزایش سرانه آموزشی و تأمین فضاهای استاندارد یکی از دغدغه‌های اصلی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان بوده است.
شاوله تصریح کرد: در یک ماه گذشته 4 مدرسه در شهرستان مهاباد با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد و 500 میلیون تومان افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.
وی با بیان اینکه در سال 1400 هر ماه یک یا 2 پروژه مدرسه‌سازی افتتاح خواهد شد، اضافه کرد: بیش از 40 پروژه مدرسه سازی در شهرستان مهاباد درحال اجرا است که در سال آینده شاهد افتتاح بخش عمده‌ای از آنها خواهیم بود.
 
آیدین رحمانی معاون‌ امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی نیز در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: امسال در دهه مبارک فجر تعداد 570 پروژه با اعتباری بالغ بر 2 هزار 416 میلیارد تومان در استان آذربایجان غربی به بهره‌برداری رسید که از این تعداد 432 پروژه عمرانی شهری و روستایی دستگاه‌های اجرایی شهرستان‌ها با اعتباری بالغ بر 1 هزار 644 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.
 
 
وی افزود: تعداد 78 پروژه نیز با اعتباری بالغ بر 531 میلیارد تومان در بخش‌های مختلف عمرانی، خدماتی و... کلنگ زنی شد.
رحمانی با تأکید بر توجه ویژه به افزایش سرانه‌های آموزشی در استان، تصریح کرد: تعداد 2 هزار و 100 کلاس درس در دست اجرا داریم که در این ایام 70 پروژه در قالب 410 کلاس درس به بهره‌برداری رسیده است.
معاون‌ امور عمرانی استاندار آذربایجان‌غربی  در پایان اظهار کرد: امیدواریم با تکمیل و به بهره‌برداری رسیدن 2 هزار کلاس درسی که در دست اجرا داریم، فضای آموزشی و سرانه‌های آموزشی استان را بهبود ببخشیم.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد