تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۱۸ بهمن ساعت ۲۲:۲۸ بازدید: 606      نظرات: 0      کد مطلب: 15783
دستگیری سارق حرفه‌ای وانت نیسان

کشف 1 تن و 700 کیلوگرم روغن حیوانی غیرقابل مصرف در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از شناسایی و دستگیری سارق حرفه‌ای وانت نیسان از میادین دواب و کشف 1 تن و 700 کیلوگرم چربی حیوانی غیرقابل مصرف در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: متهم به سرقت پس از شناسایی طعمه خود از غفلت مالباختگان استفاده و در یک فرصت مناسب اقدام به سرقت می ‌نمود که توسط ماموران انتظامی شناسایی و دستگیرشد.

 

وی افزود: در بررسی‌ها و بازجویی‌ها، متهم به سرقت ۳ دستگاه وانت نیسان از میادین دواب شاهین‌دژ و میاندوآب اعتراف نموده و وانت‌های مسروقه کشف شده با هماهنگی مرجع قضایی به مالکان آنها تحویل گردید.

حیدری در با بیان اینکه سارق وانت‌های مسروقه را با پلاک‌های جعلی به یکی از استان‌های جنوبی کشور انتقال و به مبالغ پایین‌تری می‌فروخت، تصریح کرد: تحقیقات همچنان در این خصوص ادامه دارد و نتایج اقدامات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

*توقیف یک تن و ۷۰۰کیلوگرم چربی حیوانی غیر بهداشتی و غیر قابل مصرف*

فرمانده انتظامی بوکان از کشف و توقیف یک هزار و ۷۰۰ کیلوگرم چربی حیوانی غیر بهداشتی خبر داد و گفت: ماموران مراقبت جاده‌ای پس از توقیف یک‌دستگاه وانت نیسان در جاده بوکان - سقز ،مقدار یک‌هزار و ۷۰۰ کیلوگرم روغن حیوانی غیر بهداشتی و غیرقابل مصرف را کشف نمودند.

سرهنگ سلمان حیدری تصریح افزود: در این خصوص یک نفر دستگیر و یک‌دستگاه وانت نیسان نیز توقیف گردیده که پرونده تکمیلی به مرجع قضایی ارسال شده است .
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد