تاريخ: ۱۳۹۵ دوشنبه ۶ دي ساعت ۹:۵۴ بازدید: 750      نظرات: 1      کد مطلب: 2566

دستگیری چهار قمارباز آنلاین در آذربایجان غربی


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه به نقل از ایرنا، رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات آذربایجان غربی به دستگیری چهار قمار باز اینترنتی در ارومیه اشاره کرد و گفت: این افراد از طریق قمار بازی آن لاین درآمدزایی داشتند.

سرهنگ حسن کوره بلاغی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه قماربازی از جرم های مهم در فضای اینترنتی است، افزود: درتلاش هستیم تا به هر شکل ممکن با این نوع جرم ها مقابله کنیم.
به گفته وی پیش از این نیز پنج پرونده قماربازی آنلاین به ارزش 250 میلیون ریال در پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان تشکیل و متهمان این حوزه به مراجع قضایی معرفی شده اند.


وی از دستگیری 428 نفر در حوزه جرایم فضای مجازی در آذربایجان غربی از ابتدای سال تاکنون خبر داد و اظهار کرد: بیش از 96 درصد این دستگیرشدگان را مردان و57 درصد آنان را افراد بالای 25 سال تشکیل می دهند.
وی ادامه داد: مهمترین جرایم اتفاق افتاده در حوزه فضای مجازی در آذربایجان غربی، هتک حیثیت و مزاحمت اینترنتی بوده است و مقابله با این امر آگاهی بیشتر شهروندان در حفظ موارد شخصی را طلب می کند.
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات آذربایجان غربی گفت: بیش از 41 درصد جرایم این فضا با هدف انتقام جویی انجام شده است.

پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات از حدود پنج سال پیش برای مقابله با جرایم اینترنتی و کشف پرونده های این بخش تشکیل شده و موفقیت زیادی نیز به همراه داشته است.


در حال حاضر بیشترین موفقیت کشفیات جرایم در حوزه پلیس مربوط به جرایم فضای تولید و تبادل اطلاعات است.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

ازادازمهاباد ۱۳۹۵/۱۰/۶
کمال تشکر و قدردانی را دارم ازپلیس

نظر خود را براي ما ارسال كنيد