تاريخ: ۱۳۹۵ يکشنبه ۵ دي ساعت ۲۰:۳۹ بازدید: 650      نظرات: 0      کد مطلب: 2563

فرد حادثه دیده انفجار ساختمان در پیرانشهر در گذشت/ 2منزل مسکونی بر اثر نشت گاز تخریب شد


معاون اجرایی و عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پیرانشهر با بیان اینکه در حدود یک هفته گذشته 2 انفجار گازموجب تخریب منزل مسکونی در این شهرستان شده است، گفت: فرد حادثه دیده انفجاراول ساختمان بر اثر نشت گاز در پیرانشهر در بیمارستان شهید مطهری تهران در گذشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه به نقل از ایرنا، خالد آزموده روز یکشنبه گفت: انفجار گاز در ساختمان مسکونی واقع در خیابان عدالت پیرانشهر موجب تخریب بخش عمده ای از ساختمان شد و 2 برادر جوان نیز به علت سوختگی شدید روانه بیمارستان شدند.

وی ادامه داد: یکی از این 2 برادر جوان پیرانشهری به نام سیاوش رحمانی 21ساله که دارای بیش از 65 درصد سوختگی بود درگذشت.

آزموده اظهار کرد: انفجار ساختمان بر اثر نشت گاز از شیلنگ بخاری اتفاق افتاد که بر اثر آن 65 درصد ساختمان دچار خسارت و تخریب شد.

معاون اجرایی و عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری پیرانشهر گفت: برادر دیگر با بیش از 25 درصد سوختگی در بیمارستان تحت مداوا است.

وی همچنین اظهار کرد: انفجار دوم صبح روز گذشته بر اثر نشت گاز و انفجار در ساختمانی در خیابان استقلال غربی پیرانشهر به وقوع پیوست.

وی گفت: با بررسی های به عمل آمده معلوم شد که ساکنان منزل 2شبانه روز در منزل حضور نداشتند و نشت گاز در آشپزخانه موجب انباشته شدن آن در منزل شده است که با روشن کردن کلید برق موقع ورود انفجار منزل مسکونی اتفاق افتاده است.

آزموده ادامه داد: بر اثر این حادثه 2نفر از ساکنان منزل مصدوم و قسمتی از ساختمان مسکونی نیز تخریب شد.

وی گفت: براساس اعلام بستگان افراد حادثه دیده که در بیمارستان پیرانشهر بستری هستند حال آنها رضایت بخش گزارش شده است.

وی همچنین به شهروندان توصیه کرد نکات ایمنی در خصوص استفاده از وسایل گرمایشی گازی را رعایت کنند.

 
 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد