تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۷ بهمن ساعت ۲۱:۴۵ بازدید: 1548      نظرات: 0      کد مطلب: 15721

ورزشکار مهابادی مقام نخست هنرهای رزمی ترکیبی را کسب کرد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فواد علیزاده ورزشکار هنرهای رزمی ترکیبی با کسب 3 پیروزی در تهران صبح امروز با استقبال شهروندان و علاقمندان به این رشته به مهاباد بازگشت.

مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی با حضور نزدیک به 1 هزار فایتر از سراسر کشور زیر نظر سازمان ofc در تهران برگزار گردید و در آن فواد علیزاده از مهاباد با کسب 3 پیروزی در 3 مبارزه مقابل فایترهایی از تهران، مازندران و کرمانشاه در جایگاه نخست ایستاد تا جواز حضور و جذب در سازمان AFC را کسب کند.

 

علیزاده در بازی نخست مقابل فایتری از تهران قرار گرفت و توانست وی را ناک‌اوت کند و در بازی دوم نیز مقابل فایتری مازندرانی با کسب امتیاز بالاتر به برتری دست و یافت و فایتر سوم که حریفی قدر از کرمانشاه بود را تسلیم  به شکست کرد و در جایگاه نخست ایستاد.

به گزارش هاژه، ورزش هنرهای رزمی ترکیبی این ورزش در سطح جهانی تیم ملی ندارد و سازمان‌ها با جذب و اسپانسر شدن، فایترهای خود را در لیگ جهانی این مسابقات شرکت می‌دهند.

سازمان هنرهای رزمی ترکیبی یا همان AFC ، بزرگترین سازمان برگزارکننده مسابقات رزمی ترکیبی و میزبان بهترین مبارزان این رشته در جهان است. این سازمان مسابقات خود را در مکان‌های مختلف دنیا برگزار می‌کند.

فواد علیزاده در حاشیه استقبال شهروندان در ورودی شهر مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: ورزش هنرهای رزمی ترکیبی نزدیک به 7 سال است که در مهاباد تأسیس شده و از زمان تأسیس در این رشته فعالیت دارم.

وی افزود: پیشتر در رشته‌های ورزشی کاراته، کشتی فعالیت می‌کردم، اما مدت 4 سال است بصورت حرفه‌ای زیر نظر شیرزاد ابراهیمی از مربیان این رشته در مهاباد فعالیت می‌کنم.

علیزاده تصریح کرد: جهت حضور در این مسابقات نیز روزانه در 2 تایم تمرین صبح و عصر بمدت 4 ماه بصورت فشرده تمرینات را زیر نظر شیرزاد ابراهیمی انجام داده‌ام و موفق به کسب عنوان قهرمانی شدم.

وی در خصوص حضور در سطح بالاتری از این مسابقات اظهار کرد: بعد از جذب و عقد قرارداد با سازمان ofc در سطح بالاتری مسابقه خواهم داد.

این قهرمان رشته هنرهای رزمی ترکیبی در ادامه ضمن  تقدیر ویژه از وهاب حسین زاده به عنوان اسپانسر از حضور علاقمندان و ورزشکاران شهرستان مهاباد که به استقال وی آمده بودند تقدیر کرد.

علیزاده در پایان با اشاره به نبود اسپانسر برای حمایت از مدال‌آوران و ورزشکاران حرفه‌ای از سرمایه‌گذاران برای حمایت از ورزشکاران مدال آور دعوت کرد.

به گزارش هاژه، فواد علیزاده ورزشکار 36 ساله رشته هنرهای رزمی ترکیبی تاکنون 3 بار قهرمانی کشور را در سبک‌های زوران، MMA و آماتور را در کارنامه دارد، وی همچنین در سطح حرفه‌ای فوما در تورنومنت بین المللی نیز مقاول اول را کسب کرده‌ و اکنون نیز در سازمان AFC درحال فعالیت می‌باشد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد