تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۲۴ دي ساعت ۱۲:۷ بازدید: 325      نظرات: 0      کد مطلب: 15650

«تک ‌زنگ‌هایی عاشقانه» تازه‌ترین اثر پژوهشگر و شاعر مهاباد منتشر شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، تازه‌ترین اثر پژوهشگر و شاعر مهابادی تحت عنوان «تک زنگ‌هایی عاشقانه» چاپ و منتشر شد.

تک زنگ‌هایی عاشقانه تازه‌ترین اثر کیوان گورک شاعر مهابادی در قالب شعر منیمال در 82 صفحه توسط انتشارات زانکو چاپ و منتشر شد.

 

دکتر کیوان گورک عضو صندوق اعتباری هنر و مدرس دانشگاه زبان و ادبیات فارسی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از سال 1384 در حوزه پژوهشگری ادبیات مشغول به فعالیت است و تاکنون بیش از 40 مقاله ملی، بین المللی (isi و cis) در مجلات و ژورنال‌های بین المللی به چاپ رسانده است.

 

وی افزود: در همین راستا تقدیر نامه‌ای از دکتر شفیع کدکنی استاد تمام زبان و ادربیات فارسی دریافت کرده است.

کیوان گورک تصریح کرد: در سال 1387 کتاب «نبرد خدایان حماسه رستم و اسفندیار را در قالب خوانشی جدید و اولین جنگ مذهبی داخلی ایرانیان در 75 صفحه توسط انتشارات رهرو در مهاباد به چاپ رسانده است.

 

وی اضافه کرد: کتاب «جان نوشته‌های یک دل مرده» را که به عنوان اولین بار در ادبیات فارسی پاره نویسی را به عنوان تفسیری جدید و خلاقانه در 156 در انتشارات زانکو بوکان در سال 97 به چاپ رسانده است.

 

این پژوهشگر در کتاب « ریشه‌یابی و تحلیل ساختاری هزار و یک شب» به ریشه‌یابی  و تحلیل ساختاری حکایت‌های این اثر پرداخته است، این اثر نیز در 248 صفحه در پاییز 1397توسط انتشارات زانکو در بوکان چاپ و منتشر شده است.

 

گورک مجموعه شعر «تیغ‌های عاشقانه کاکتوس» را هم در سال سال 1397 با 183 صفحه در انتشارات زانکو به چاپ رسانده است.

 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد