تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۲۲ دي ساعت ۱۱:۱۱ بازدید: 174      نظرات: 0      کد مطلب: 15634
ملی پوش مهابادی

نمی‌توان برای کسب سهمیه پیش‌بینی کرد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، ملی‌پوش بادبانی ایران گفت: خبر عدم صدور ویزا از سوی امارات را شنیده‌ام اما سعی می‌کنم این موضوع در تمرین من اثر نگذارد.
 احمد احمدی قایقران مهابادی، درباره اینکه مسابقات کسب سهمیه المپیک بادبانی در امارات برگزار می‌شود و این موضوع مطرح شده که ممکن است به خاطر ویزا مشکلاتی برای برخی ورزشکاران ایجاد شود، اظهار داشت: من هم این خبر را که امارات گفته بود ویزا نمی‌دهد، شنیدم. در این خصوص با رئیس فدراسیون صحبت‌هایی کرده‌ام، امیدوارم کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش بتوانند کارها را درست کنند.
ملی‌پوش بادبانی ایران ادامه داد: البته این موضوع در ذهن من هست اما تلاشم را می‌کنم که روی تمریناتم اثر نداشته باشد و با آمادگی کامل راهی مسابقات شوم. به عنوان یک ورزشکار من فقط به تمرینم فکر می‌کنم و می‌خواهم برای کشورم افتخارآفرین باشم.
احمدی درباره وضعیت خود و مسابقات کسب سهمیه المپیک خاطرنشان کرد: مسابقات انتخابی کسب سهمیه المپیک توکیو ۲۷ بهمن برگزار می‌شود. من شرایط بسیار خوبی دارم و همه چیز خوب پیش می‌رود اما کسب سهمیه قابل پیش‌بینی نیست. بادبانی رشته رکوردی نیست به همین دلیل نمی‌توان گفت که آیا سهمیه می‌گیریم یا خیر. این موضوع برای همه ورزشکاران یکسان است.
وی همچنین در خصوص جام ستارگان عنوان کرد: برای توسعه بادبانی برنامه‌هایی داریم که پیگیر هستیم تا بتوانیم بر مبنای درست این رشته را در ایران گسترش دهیم. من تمامی استعدادها را در نظر دارم، از هر جای ایران ورزشکاری که ببینم مستعد است می‌تواند در تیم ۱۱ نفره باشد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد