تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۰ دي ساعت ۱۲:۱۴ بازدید: 881      نظرات: 0      کد مطلب: 15625

رییس مهاباد آخرین اقدامات و گزارشات در حوزه گازرسانی به شهرستان را تشریح کرد


 

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس اداره گاز شهرستان مهاباد آخرین اقدامات و گزارش کاری خود را در طول مدت ۵ سال که عهده‌دار مسوولیت بود تشریح کرد.

متن نامه بدین شرح است:

 

به نام خداوند بخشایشگر مهربان

مردم فهیم و شریف شهرستان مهاباد

ضمن عرض ادب حضور سروران، اکنون در شرف وداع با امر خطیر مسوولیت در شهرستان مهاباد می‌باشم برخود واجب می‌دانستم گزارشی مختصر از فعالیت‌های همکاران خدوم اداره گاز شهرستان مهاباد را حضورتان ارائه نمایم.

اینجانب که اواسط سال ۹۴ مسوولیت اداره گاز شهرستان مهاباد را با الطاف حضرت حق تحویل گرفتم، با هماهنگی و پیگیری‌های مکرر استانی و مرکزی توسط نماینده محترم و کاردان شهرستان مهاباد جناب مهندس محمودزاده در طول این مدت در شهرستان حدود ۲۵ هزار مشترک جدید اضافه شده و میزان دسترسی به نعمت گاز طبیعی در شهرستان مهاباد به ۹۹.۸ درصد و در روستاهای تابعه به حدود ۷۴ درصد رسیده که در این بین میان مدت حدود ۳۰۳ کیلومتر لوله‌گذاری گاز شهری و روستایی و گازرسانی به ۴۹ روستا نیز انجام گرفته است.

در ایام دهه فجر عملیات تزریق گاز به ۱۱ روستای دیگر شهرستان نیز انجام می‌گیرد.

در شهر خلیفان نیز حدود ۷۲ کیلومتر لوله‌گذاری شده است، که انشاالله در سال آینده شاهد گازدار شدن اکثر روستاهای بخش خلیفان، بخش مرکزی شهرستان مهاباد خواهیم بود. با مصداق آیه شریفه من‌ لم‌ یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ضمن تشکر مجدد از تمامی زحمات نماینده محترم و شریف مهاباد جناب آقای مهندس محمودزاده و مسوولین شهری که این مهم بدون کمک و پیشگیری و مساعدت ایشان میسر و ممکن نبود. اینجانب همیشه رضای خداوند را سرلوحه کار خود قرار داده‌ام، لذا اگر در طول این مدت بنا به محدودیت‌های اداری و قانونی باعث رنجش خاطر عزیزانی شده‌ام از کلیه بزرگواران طلب بخشش می‌نمایم.

 

اراتمند جلال شمس برهانبرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد