تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۰ دي ساعت ۹:۳۶ بازدید: 1269      نظرات: 0      کد مطلب: 15586

فروشنده داروی تقلبی کرونا در مهاباد دستگیر شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی مهاباد با اشاره به شناسایی یک فروشنده داروهایی تقلبی کرونا در فضای مجازی گفت: این فرد قبل از اینکه داروهای وی جان کسی را به خطر بیاندازد، دستگیر شد.

سرهنگ محمد توحیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با دریافت گزارشی مبنی بر تبلیغات برای فروش داروهای تقلبی تحت عنوان درمان کرونا در فضای مجازی بررسی موضوع در دستور کار ویژه پلیس فتا قرار گرفت تا عوامل آن شناسایی و دستگیر شوند.

وی افزود: با رصد فضای مجازی مشخص شد فردی اقدام به فروش داروهای غیرمجاز از جمله داروهای درمان بیماری کرونا با ترفندهای زیرکانه و دریافت هزینه‌های گزاف کرده و با سواستفاده از شرایط بیماران از انها کلاهبرداری کرده است.

توحیدی تصریح کرد: با تلاش های شبانه روزی و اقدامات تخصصی کارشناسان پلیس فتا، ردپای مجرم در یکی از داروخانه‌های شهرهای اطراف پیدا و با انجام عملیات ویژه پس از شناسایی، دستگیر شد.

وی اضافه کرد: متهم ابتدا منکر هرگونه خرید و فروش داروهای کرونایی بود اما  پس از مواجهه با ادله های موجود به جرم خود اقرار کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه اظهار کرد: شهروندان برای تهیه داروهای مورد نیاز خود به داروخانه ها و مراکز معتبر و مورد تایید وزارت بهداشت مراجعه کرده و از خرید هرگونه دارو تحت عنوان داروی درمان کرونا در فضای مجازی خودداری کنند.

سرهنگ محمد توحیدی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع دهند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد