تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۸ دي ساعت ۱۸:۴۲ بازدید: 807      نظرات: 0      کد مطلب: 15584

برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در مهاباد


 
 

 بنابه گفته‌ی آقاظهیری، مدیر روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی، آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور پنج‌شنبه و جمعه‌ی این هفته برگزار خواهد شد. او گفته که تمام کار‌های اجرایی برگزاری آزمون با اجازه ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شده  و آزمون روز مقرر برگزار می‌شود.

این آزمون چندین بار به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده بود. شنبه‌ی گذشته نیز، نایب رئیس فراکسیون دانشگاه آزاد مجلس شورای اسلامی از پیگیری تعویق مجدد آزمون استخدامی خبر داد.  او در صفحه‌ی شخصی اینستاگرام خود نوشته بود: «امروز در صحن مجلس با معاون پارلمانی ریاست جمهوری در مورد تعویق آزمون استخدامی صحبت کردم و نکات و دلایل تعویق را مطرح کردم و ایشان هم قبول داشتند.»

ولی امروز آقاظهیری ضمن خبر از برگزاری آزمون در روز مقرر، گفته بود با توجه به رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی در بالاترین حد ممکن مانعی برای برگزار نکردن آزمون وجود ندارد و ستاد ملی مقابله با کرونا اجازه‌ی  برگزاری این آزمون را داده است.

همانند سال‌های گذشته امسال نیز، آزمون داوطلبان مهابادی در دانشگاه پیام نور این شهر برگزار می‌شود. با توجه به شرایط ویژه و گسترش اپیدمی کرونا، نحوه‌‌ی برگزاری‌ این آزمون و آزمون‌های مشابه باعث نگرانی داوطلبان شده است.

معروف خلیلی، رئیس دانشگاه پیام نور مهاباد به هاژه می‌گوید روزهای پنج‌شنبه و جمعه‌ی این هفته نزدیک به 3 هزار نفر داوطلب در شهر مهاباد، برای برگزاری این آزمون در این دانشگاه حضور خواهند داشت. خلیلی می‌گوید که همه‌ی این داوطلبین  ساکن مهاباد نبوده و از شهرهای مجاور نیز برای حضور در آزمون به این دانشگاه خواهند آمد.

خلیلی ادامه می‌دهد: روز پنج‌شنبه با توجه به حضور نزدیک به یک‌ هزار و 800 داوطلب و جلوگیری از ترافیک،  آزمون 341 نفر از داوطلبین در دبیرستان امام خمینی مهاباد برگزار خواهد شد. با توجه به مصوبات ستاد کرونا چینش صندلی‌ها به فاصله‌ی یک متر و نیم از هم خواهد بود و تمام پروتکل‌های بهداشتی در زمینه‌ی کرونا رعایت خواهد شد.

 
 
 

خلیلی در رابطه با کسانی که در هفته‌ی گذشته تست کرونای آن‌ها مثبت بوده می‌گوید: داوطلبان باید با مراجعه با سایت سازمان سنجش فرم خوداظهاری را پر کنند. ما در این زمینه اتاقی مخصوص برای قرنطینه این داوطلبین در نظر گرفته‌ایم. تمام نکاتی که داوطلبین باید درنظر داشته باشند در کارت ورود به جلسه‌ی آن‌ها قید شده است. از آن‌جا که برگزاری این آزمون توسط سازمان سنجش انجام می‌گیرد تمام اقدامات بر اساس اعلامیه‌های این سازمان بوده و داوطلبان گرامی برای جزئیات بیشتر می‌توانند به سایت این سازمان  مراجعه کنند.

امیر بهزاد رئیس شبکه‌ی بهداشت و درمان مهاباد به هاژه می‌گوید که با توجه به برگزاری این آزمون همانند آزمون‌های قبلی هماهنگی‌های لازم با ما انجام شده است. تیم اعزامی ما برای نظارت بر اجرا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در این دانشگاه حضور خواهند داشت.رعایت فاصله‌ی صندلی‌ها به دقت بررسی خواهد شد و نمایندگان ما در مکان‌های برگزاری آزمون حضور خواهند داشت.

سرهنگ محمد توحیدی فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد به هاژه می‌گوید همچون روال آزمون‌های قبلی، تامین امنیت برگزاری این آزمون نیز بر عهده‌ی نیروی انتظامی خواهد بود. از آن‌جایی که این آزمون در دو مکان برگزار خواهد شد با کلانتری‌ها هماهنگی‌های لازم انجام شده و دو اکیپ جداگانه در هر مکان مستقر خواهند شد.

سرهنگ ابراهیمی، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی مهاباد نیز در گفتگو با هاژه می‌گوید که تا این لحظه در این زمینه به ما اطلاعی داده نشده است. منتها هر کجا مردم باشند ما نیز هستیم. چنان چه به حضور ما احتیاج باشد من و همکارانم اقدامات لازم را در تسهیل عبور و مرور انجام خواهیم داد. سرهنگ ابراهیمی در ادامه با اشاره به اینکه مهاباد در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد می‌گوید عبور و مرور خودروهای شهرهای مجاور، به مهاباد بلامانع است و داوطلبین می‌توانند به این شهر تردد کنند. برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد