تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۲۱ آذر ساعت ۲۱:۴۸ بازدید: 285      نظرات: 0      کد مطلب: 15519

ورزشکاران ایلامی فاتح مسابقات بین المللی تیراندازی مصر


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سه ورزشکار ایلامی در بخش‌های مختلف مسابقات بین المللی تیراندازی در مصر عنوان‌های قهرمانی را از آن خود کردند.
فینال مسابقات آزاد بین المللی تیراندازی مصر، جواد فروغی تیرانداز المپیکی ایران در رشته تپانچه بادی با کسب بالاترین امتیاز نسبت به سایر رقبای خود موفق به کسب مقام قهرمانی شد.
 
بااعلام فدراسیون تیراندازی، این رقابتها از روز گذشته در مرحله مقدماتی تپانچه بادی آقایان آغاز شده بود که امروز ۲۱ آذر ماه با برگزاری فینال این ماده جواد فروغی با کسب بالاترین امتیاز به عنوان قهرمان این رقابتها شناخته شد و دیگر تیرانداز کشورمان وحیدگل خندان در جایگاه چهارم ایستاد.
در بخش تفنگ بادی آقایان، پوریا نوروزیان  دیگر تیرانداز ملی پوش ایلامی با قرار گرفتن در جایگاه اول به مقام قهرمانی دست یافت و دو نماینده کشور هند دوم و سوم شدند.
 
در بخش تفنگ بادی دختران جوان با حضور ۵۱ ورزشکار دنبال شد که در نهایت آرمینا صادقیان تنها نماینده کشورمان در این ماده توانست با پشت سر گذاشتن حریفان قدرتمند خود به مقام قهرمانی دست یابد. در این بخش تیراندازان کشورهای هندوستان و اوکراین به مقام دوم و سومی دست یافتند.
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد