تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۱:۱۶ بازدید: 1157      نظرات: 0      کد مطلب: 15516

جدال جذاب مربی مهابادی و توخته با ستاره‌های زنیت


تیم والیبال زنیت کازان با هدایت آلکنو در هفته نخست لیگ قهرمانان اروپا به مصاف‌ای سی اچ اسلوونی می‌رود که دو لژیونر ایرانی را در اختیار دارد.
ولادیمیر آلکنو سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران که هدایت تیم متمول و نام‌آشنای زنیت کازان را نیز بر عهده دارد باید برای حضور در لیگ قهرمانان اروپا در برلین و همراه زنیت به مصاف دیگر رقبای اروپایی برود.
 
اما نکته جالب توجه هم‌گروهی زنیت کازان با تیم ای‌سی‌اچ والی اسلوونی است که آکو کریمی مربی مهابادی را به عنوان مربی و امیرحسین توخته را به عنوان بازیکن در اختیار دارد، اس. بنابراین می‌توان از دیدار زنیت با نماینده اسلوونی در پایان هفته جاری، به عنوان نخستین رویارویی آلکنو با ایرانی‌ها یاد کرد.
از دیگر نکات مهم درخصوص آغاز لیگ قهرمانان اروپا حضور آکو کریمی مربی مهابادی بر روی نیمکت هدایت یک تیم باشگاهی در این رقابت‌هاست چراکه والیبال دوستان برای نخستین بار در تاریخ این رشته در ایران شاهد حضور یک مربی ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا خواهند بود.
حضور کریمی روی نیمکت نماینده اسلوونی در دیدار برابر زنیت که هدایتش برعهده آلکنو است، مطمئنا بر جذابیت‌های این بازی برای اهالی والیبال در ایران خواهد افزود. همچنین توخته که رقابت سختی با دیگر سرعتی زن برای پوشیدن پیراهن تیم ملی دارد می‌تواند قابلیت‌هایش را در این بازی از نزدیک به آلکنو نشان دهد. همچنین باید یادآور شد در ترکیب تیم روسی بازیکنان بزرگی همچون اروین انگاپت فرانسوی و ماکسیم میخایلوف روسی حضور دارند.
 
بر همین اساس، رقابت‌های این گروه به میزبانی برلین و با حضور تیم‌های زنیت کازان روسیه، یاسترزبسکی ویگل لهستان، برلین والی آلمان و ای‌سی‌اچ والی اسلوونی برگزار خواهد شد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد