تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۳۰ آبان ساعت ۱۶:۱۱ بازدید: 3698      نظرات: 0      کد مطلب: 15442

اطلاعیه پلیس راهنمایی و رانندگی آذربایجان‌غربی در خصوص سفرهای بین‌شهری


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان‌غربی گفت: باتوجه به مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و افزایش آمار مبتلایان به این ویروس، محدودیت و ممنوعیت‌هایی از ساعت هشت صبح شنبه یکم آذر ماه ۹۹ در معابر استان اجرا می‌شود.

سرهنگ عباس فرمانی اعلام کرد: ورود و خروج کلیه خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرستان‌های قرمز به دیگر شهرستان‌های کشور، همچنین ورود کلیه خوردهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های قرمز استان (ارومیه، خوی، میاندوآب، سلماس، نقده، اشنویه، سردشت، شوط، چایپاره، پلدشت )ممنوع است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان ادامه داد: نحوه اجرای طرح در شهرستان‌های دارای وضعیت نارنجی به این صورت است که ورود کلیه خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرستان‌های نارنجی به سایر شهرها ممنوع؛ همچنین ورود کلیه خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرهای نارنجی استان( مهاباد، بوکان، پیرانشهر،  تکاب، چالدران، شاهین دژ، ماکو) ممنوع خواهد بود.

وی ادامه داد: برابر مصوبات ستاد ملی کرونا نحوه اعمال قانون در صورت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های نارنجی در هر ۲۴ ساعت مبلغ ۵۰۰ هزار تومان با کد ۲۱۷۷ اعمال می‌شود و در صورت ورود خودروهای شخصی با پلاک غیر بومی به شهرستان‌های با وضعیت قرمز در هر ۲۴ ساعت مبلغ یک میلیون تومان با کد ۲۱۸۱ خواهد بود.

گفتنی است این طرح شامل تردد خودروهای امدادی درمانی، انتظامی، حمل بار و مسافر و همچنین شامل کارکنان دستگاه‌های دولتی که محل سکونت آن‌ها با محل کار آن ها در یک نقطه قرار ندارد، هموطنان که نوبت عمل جراحی دارند و افرادی که دارای احضاریه زمان حضور موعد مقرر تعیین شده با ارائه مدارک مثبته نخواهد بود.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد