تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۲۵ آبان ساعت ۲۰:۱۸ بازدید: 1584      نظرات: 0      کد مطلب: 15427

کشف انبار بزرگ داروی احتکار شده در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی مهاباد از انبار داروی احتکار شده به ارزش 5 میلیارد  تومان در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محمد توحیدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در ادامه طرح مبارزه با محتکران و مفسدان اقتصادی، ماموران انتظامی مهاباد در پی کسب خبری مبنی بر احتکار دارو در یکی از انبارهای این شهرستان، رسیدگی به موضوع را بلافاصله در دستور کار خود قرار دادند.
وی افزود: ماموران پس از انجام تحقیقات لازم و کسب اطمینان از صحت موضوع طی هماهنگی با مقام قضایی به همراه نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان، انبار را بازرسی کردند، اظهار داشت: در این عملیات 2 میلیون و 650 هزار عدد انواع قرص، شربت، کپسول، آمپول، شیاف، سرم، پماد، قطره چشمی و قطره بینی احتکار شده و خارج از شبکه توزیع، کشف شد.
 
توحیدی با بیان اینکه اینکه ارزش کالای احتکاری از سوی کارشناسان، 5میلیارد تومان برآورد شده، اضافه کرد: در این رابطه یک نفر دستگیر شد و پس از تشکیل پرونده مقدماتی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی شهرستان مهاباد در پایان  با قدردانی از تعامل و مشارکت مردمی با پلیس در راستای برخورد با متخلفان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد