تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۲۲ مهر ساعت ۲۲:۵۴ بازدید: 175      نظرات: 0      کد مطلب: 15319

اختتامیه جشنواره داستان نویسی، داستانِ کودک و نوجوان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، جشنواره داستان نویسی کودک و نوجوان که از طرف کتابخانه‌های حامی مکریان با همکاری انجمن حامی تهران و گروه توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی مکریان برگزار گردید.

در این جشنواره 47 اثر از شهرهای، شیراز، زنجان، رفسنجان، بوکان،داراب، اردبیل، مریوان،کرمان،سردشت، کرج، کازرون، نهاوند، اصفهان، مهاباد به دبیرخانه ارسال و پس از دو مرحله داوری آثار مربوطه توسط داوران و کارشناسان فن داستان و طراحی تصویر ، نتیجه را به شرح ذیل اعلام گردید.

* برگزیدگان  بخش داستان فارسی

1 ـ سارا شجاعی ـ شیراز

2 ـ هاجر بهاری سعدی ـ شیراز

3 ـ فاطمه فاطمه نیا ـ نهاوند

* برگزیده بخش داستان کوردی

ـ سارینا ادیب ـ بوکان

* برگزیدگان زیر پانزده سال

1ـ ملینا ناظری ـ مهاباد

2 ـ پیشوا رستاد ـ  مریوان

* برگزیدگان بخش طراحی تصویر

1 ـ ژیان درویشی از سردشت

2 ـ راضیه درزی ـ  شیراز

3ـ بیان پیروتی ـ بوکان

* منتخبان شایسته تقدیر

1 ـ سوما حاجی‌زاده ـ مهاباد

2 ـ هما ایرانپور ـ شیراز

3 ـ عاشیه محمودی ـ مهاباد

 

در پایان دبیرخانه جشنواره اعلام کرد: جشنواره داستان نویسی با محوریت کرونا با اهداف تولید متن برای کودک و نوجوان در راستای مواجهه با بحران [ با تاکید بر بحران بیماری کرونا] و همچنین پرورش و شناسایی استعدادهای نوظهور شروع به کار کرد، که با استقبال گسترده نویسندگان کودک و نوجوان مواجهه شد، و نویسندگان نیز با استفاده از موضوعات خلاقانه و داستان‌هایی با کیفیت بالا  همراه با طراحی تصویر به غنای جشنواره افزودند.در اختتامیه این جشنواره می‌توان مدعی شد که جشنواره به اهدافی نظیر تولید متن در رابطه با بحران کرونا و کشف استعدادهای جدید دست یافته است.

جهت اطلاع برگزیدگان محترم جشنواره، یادآور می‌شویم بعلت اوضاع موجود بیماری کرونا و رعایت پروتکل بهداشتی،جوایز اهدایی جشنواره از طریق پست ارسال خواهد گردید.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد