تاريخ: ۱۳۹۵ پنج شنبه ۲ دي ساعت ۱۴:۴۶ بازدید: 1458      نظرات: 1      کد مطلب: 2521

عکاس مهابادی مدال نقره جشنواره بين المللي عكس ژاپن را کسب کرد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، منصور محمدي عكاس كورد مهابادی در جشنواره بين المللي عكس TIFA ي ژاپن که در روز دوشنبه 19 دسامبر در توکیوی ژاپن برگزار شد؛ موفق به كسب ١ مدال نقره و چهار ديپلم افتخار شد. 

وی در گفتگو با هاژه اظهار کرد: این جشنواره در بیش از 20 بخش و در تمام شاخه های عکاسی برگزار شد و در بخش landscape (چشم انداز) با موضوع آزاد، مقام دوم را پس از عکاس ایتالیایی بدست آوردم
عکس طبیعت برفی وی که در مناظر زمستانی اطراف شهرستان سقز به ثبت رسیده است، برنده مدال نقره و به همراه سه عکس دیگر طبیعت، حایز چهار دیپلم افتخار این جشنواره شد.
شایان ذکر است اين هنرمند که مدرس دانشگاه و عضو انجمن طراحان گرافيك ايران است؛ تاكنون عناوين متعددي از جشنواره هاي داخلي و بين المللي از جمله، مدال برنز جشنواره سفر آمريكا و مدال نقره جشنواره اسلووني و ٨ ديپلم افتخار از فوتو آوارد امريكا و چندين جوايز ديگر را دريافت كرده است . 
 
 ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

3
0
پاسخ به این اظهارنظر

خسروی ۱۳۹۵/۱۰/۲
سلاو ویرای ماندو نه بونی له هاژه ی به ریز پیروز بایی خوم پیش که ش به افتخاری شاره که مان کاک مه نسوری مه حه مه دی ده که م،هیوا دارم کاک مه نسور سه رکه وتنی زیاترمان به دیاری بو بینی

نظر خود را براي ما ارسال كنيد