تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۱۹ مهر ساعت ۱۱:۵ بازدید: 673      نظرات: 0      کد مطلب: 15301

آتش‌سوزی انبار علوفه در مهاباد 100 میلیون تومان خسارت برجا گذاشت


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد از وقوع آتش سوزی در انبار علوفه دامی در یکی از روستاهای این شهرستان خبر داد.

رحمان احمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: نیروهای این سازمان با اطلاع از وقوع این حادثه بلافاصله با سه دستگاه خودرو به روستای "کهنه‌ده" واقع در بخش مرکزی این شهرستان اعزام و با استقرار در محل حادثه اقدام به مهار آتش کردند.

وی با بیان اینکه 10 نفر از نیروهای این سازمان در این عملیات حضور داشتند، افزود: در این حادثه ماموران با همکاری روستاییان پس از ۲ ساعت تلاش موفق به مهار آتش شدند.

احمدی تصریح کرد: با اقدام به موقع ماموران، آتش‌سوزی مهار و از سرایت به منازل اطراف آن جلوگیری شد اما در این حادثه تعداد 5 هزار بسته یونجه انبار شده در ۀاش سوخت و از بین رفت.

وی اضافه کرد: هفته گذشته نیز آتش‌سوزی در یک انبار علوفه کاه، یونجه و ادوات کشاورزی در روستای "حاجی‌خوش" از توابع این شهرستان 400 میلیون تومان خسارت به‌بار آورد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد در پایان به کشاورزان و دامداران توصیه کرد:  با توجه به انبار علوفه‌های دامی در این فصل کشاورزان و دامداران نسبیت به افزایش ایمنی انبارهای خود اقدام نمایند و تجهیزات اطفای حریق برای جلوگیری از حوادث را تهیه نمایند. 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد