تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۱۲ مهر ساعت ۸:۴۷ بازدید: 507      نظرات: 0      کد مطلب: 15280

درخشش دوچرخه سواران بوکانی و مهابادی در مسابقات قهرمانی کراس کانتری استان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مسابقات قهرمانی کراس کانتری آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد.

این مسابقات روز جمعه۱۱مهرماه در منطقه کوه سیر ارومیه با حضور ۳۶ دوچرخه سوار کراس  کانتری در گروه آقایان و بانوان و در رده سنی بزرگسالان و جوانان و نوجوانان برگزار گردید.

دو مدال نقره و برنز حاصل کار دو چرخه سواران مهابادی در رقابتهای رشته دوچرخه سواری کراس کانتری قهرمانی استان آذربایجان غربی بود و ورزشکاران بوکانی نیز یک مدال طلا در بخش بانوان و در بخش آقایان در رده بزرگسالان و جوانان دوچرخه سواران بوکانی مدال‌های طلا را درو کردند. 

 در بخش بزرگسالان سردار مولودی از بوکان مقام اول، مبین مشمولیان از ارومیه مقام دوم و کامران کیانی دوست از مهاباد مقام سوم را کسب کردند.

در بخش جوانان نیز اسماعیل فاطمه کرده از بوکان مقام اول، امیر خلیلی و امیر سنجیده  از ارومیه مقام دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

در رده نوجوانان نیز امیرحسین نصرتیان از ارومیه مقام اول، زکریا علیپور از مهاباد مقام دوم و شوان حمیدی از بوکان مقام سوم را کسب کردند.

در بخش بانوان و رده جوانان نیز لعیا جلالی از بوکان فاتح این دور از مسابقات شد و در رده بزرگسالان نیز سبا گوزل، فاطمه نجد مفرج و طلیعه جعفرزاده از ارویمه به ترتیب مقام‌های اول تا سوم را کسب کردند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد