تاريخ: ۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر ساعت ۱۲:۸ بازدید: 1412      نظرات: 1      کد مطلب: 15271

دستگیری سارقان طلا و کشف 7 فقره سرقت خودرو در مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان مهاباد از دستگیری سارقان حرفه‌ای و کشف 7 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سردار علیزاده در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: درپی وقوع چندین فقره سرقت طلا و جواهرات از منازل، بدلیل حساسیت موضوع، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار مأموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند سارقان را شناسایی و دستگیر کنند که در استعلام‌های صورت گرفته مشخص شد متهمان از سارقان سابقه‌دار و حرفه‌ای می‌باشند.

علیزاده تصریح کرد: متهمان در بازجویی‌های پلیسی به 3 فقره سرقت طلا و جواهرات از 3 باب منزل مسکونی در شهرستان معترف و اموال مسرقه از سارقان کشف گردید.

وی اضافه کرد: در این رابطه 3 متهم دستگیر که پس از تشکیل پرونده مقدماتی، تحویل مقامات قضایی شدند.

سرپرست فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه از کشف 7 فقره سرقت و دستگیری سارقان خودرو در این شهرستان خبر داد و گفت: بدنبال وقوع چندین فقره سرقت خودرو در مهاباد، موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت و در نهایت با انجام اقدامات پلیسی سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دارشناسایی و دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه متهمان در بازجویی‌ها به 7 فقره سرقت خودرو در این شهرستان اعتراف کردند، افزود: ارزش اموال مسروقه به 100 میلیون تومان می‌رسد.

علیزاده در پایان تصریح کرد: در این رابطه نیز 3 سارقه سابقه‌دار دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

عکس تزئینی است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۷/۷
به به

نظر خود را براي ما ارسال كنيد