تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر ساعت ۱۶:۲۳ بازدید: 2549      نظرات: 6      کد مطلب: 15248
پایان شورای دور پنجم و شهردار

استاندار؛ سرپرست شهرداری مهاباد را منصوب کرد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بدنبال انحلال شورای اسلامی شهر، از سوی استاندار آذربایجان غربی شهردار جدید شهر مهاباد منصوب شد.

طی حکمی از سوی محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی، "کریم محمد نژاد" از کارمندان شهرداری مهاباد، به عنوان سرپرست این شهرداری منصوب شد.

پس از دستگیری شش تن از اعضای شورای اسلامی دوره پنجم شهر مهاباد به اتهام فساد مالی، استعفای 6 نفر از اعضای اصلی و 2 نفر از اعضای علل البدل، شورای شهر مهاباد منحل شد و با استناد به ماده 99 قانون تشکیلات، وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران، استاندار آذربایجان غربی به عنوان جانشین شورای شهر مهاباد طی حکمی کریم محمدنژاد را به عنوان سرپرست شهرداری مهاباد منصوب کرد.

ایرج شجاعی فرماندار مهاباد در گفتگو با رسانه‌های شهرستان ضمن تایید این خبر اعلام کرد: با توجه به انحلال شورای شهر مهاباد، استعفای شهردار مهاباد نیز پذیرفته شده و طی حکمی از سوی استاندار سرپرست جدید برای شهرداری این شهر منصوب شده است.

به گزارش هاژه، دوم شهریور ماه سال 98، حکم "کامران فاتح" به عنوان چهل و سومین شهردار مهاباد از سوی استانداری آذربایجان‌غربی تایید شد.

در 2 ماه گذشته دستکم 20 نفر به اتهام فساد مالی شامل 6 عضو شورای شهر و 11 کارمندان شهرداری، 2 کارمند مسکن و شهرسازی و 1 کارمند فرمانداری این شهر دستگیر شدند و با استعفای 6 نفر از اعضای اصلی شورای شهر و 2 عضو علل البدل در بیستم شهریورماه، انحلال شورای شهر مهاباد از سوی فرماندار اعلام شد.

کریم محمدنژاد متولد 1350 و فارغ‌التحصیل رشته معماری و از کارمندان شهرداری مهاباد است که سابقه 29 سال خدمت در این سازمان را در کارنامه دارد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

امیر عباسی ۱۳۹۹/۷/۱
ایشان مدیر و مدبر و سالم و صالح هستند و امیدواری را در دل جمع زیادی از اهالی شهر و دلسوزان و همکاران شهرداری زنده کردند انشالله با همکاری مردم شریف مهاباد و همکاران فعال خود در شهرداری نظم کاری و آسایش عمومی را التیام بخشند .
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۷/۱
باسلام‌از‌استاندار‌محترم‌‌خواهشمندیم‌سراغ‌چند‌نفر‌از‌بازنشستکان‌ودو‌نفر‌هم‌هنوز‌مشعول‌‌بحساب‌خودش‌خدمت‌است‌بروید‌ممنون‌میشم‌
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۷/۱
ایشلالیتان مبارک به واگاتان له خلک وشاری مهابادبه ووکواوباندی دیکه نوی دزوخاین ونیته سرشانی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مانی ۱۳۹۹/۷/۱
خواهش می کنم این دزدها وفاسدهای بیشرف را به شهر مهاباد راه ندین از این مردم مظلوم وبدبخت ازلحاظ مالی واخلاقی سواستفاده کردن
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

مسعود شمس الدینی ۱۳۹۹/۷/۱
ضمن عرض سلام تحویل پست سرپرست شهرداری به جناب مهندس محمدنژاد واقعا کاری مثبت ومنسفاته میباشد وایشان انسانی محترم باسابقه وآشنا به امورات شهرداری وشهری میباشند وانشالله دراین پست سربلند وموفق باشند
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۷/۱
آبروی چندین ساله مهاباد رفته با این همه ذرد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد