تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲۷ شهريور ساعت ۱۸:۳۳ بازدید: 390      نظرات: 0      کد مطلب: 15234

حضور نمایندگان مهاباد و پیرانشهر در مسابقات پاراکانو


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد از حضور ورزشکاران مهابادی و پیرانشهری با مربیگری پیشکسوت قایقرانی مهاباد خبر داد.

قرنی مصطفی پور در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: تیم قایقرانی استان آذربایجان غربی متشکل از شاهو محمدی از مهاباد، یونس فیضی از پیرانشهر و صفر محب زاده از ارومیه با مربیگری سید محمد امین شیخ مندی مربی مهابادی تمرینات خود را در دریاچه سد مهاباد انجام داده‌اند تا در مسابقات قهرمانی کشور حضور یابند.

وی افزود: مسابقات پاراکانو قهرمانی معلولین و جانبازان  کشور به همراه بیماران خاص، اوتیسم و سندرم داون روز پنج شبه ۳ مهر ماه در دریاچه آزادی تهران برگزار می شود.

مصطفی پور تصریح کرد: آخرین تمرینات تیم آذربایجان غربی روز پنج شنبه مورخه ۲۷ شهریورماه آخرین تمرینات خود را در دریاچه سد مهاباد برگزار کردند و عازم مسابقات خواهند بود.

شاهو محمدی اولین فرد سندروم داون است که در زمینه قایقرانی کایاک مشغول است. در سیزدهمین و هجدهمین  دوره مسابقات المپیک ویژه ایران در ماده شنای کرال سینه مدال طلا را کسب کرده و در حضور رییس کمیته رکورد زنی ایران توانسته در ماده کرال سینه استقامت با ثبت رکورد 2 هزار و 483 متر توانسته رکورد این ماده در کشور به نام خود ثبت کند.

سید محمد امین شیخ مندی پیشکسوت قایقرانی و مربی این رشته از سال 1395 ، تمرینات حرفه‌ای رشته قایقرانی را به شاهو محمدی آموزش می‌دهد.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد