تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۸ شهريور ساعت ۱۷:۵۳ بازدید: 466      نظرات: 0      کد مطلب: 15203

احداث مجموعه ورزشی با نام جهان پهلوان سیامند رحمان در ارومیه


 

بە گزارش هاژه، سیدمحمدشروین اسبقیان در مجمع عمومی هیات جانبازان و معلولان آذربایجان‌غربی افزود: به زودی عملیات اجرایی و احداث مجموعه ورزشی اختصاصی جانبازان و معلولان آذربایجان‌غربی با نگاه ویژه وزیر ورزش و جوانان و مصوبه هیات وزیران آغاز خواهد شد و بنا داریم این مجموعه بنام «پهلوان سیامند رحمان» یک مجموعه ورزشی بی‌نظیر مورد استفاده ورزشکاران این استان و کشور قرار گیرد.

او اظهار کرد: طی هفته آتی با حضور استاندار آذربایجان‌غربی و مدیرکل ورزش و جوانان این استان، جلسه‌ ویژه ای برای شروع عملیات اجرایی آن برگزار خواهدشد.

رییس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان ادامه داد: جهان پهلوان سیامند رحمان یک اسطوره تکرارنشدنی و سرباز جمهوری اسلامی ایران بود که در مسابقات مختلف جهانی خوش می‌درخشید و پرچم مقدس کشورمان را به اهتزاز در می‌آورد که از دست دادن او در آستانه پارالمپیک توکیو، یک فاجعه غم‌انگیز و ناراحت‌کننده برای ورزش کشور بود.

اسبقیان اظهار امیدواری کرد که مسوولان آذربایجان‌غربی و شهرستان اشنویه مسابقات و یادواره‌های مختلف در شان این ورزشکار و با عنوان «سیامند رحمان» برنامه‌ریزی و برگزار کنند و فدراسیون نیز به سهم خود سالن ورزشی فدراسیون را به نام «سیامند رحمان» نامگذاری کرده‌است./کردپرسبرچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد