تاريخ: ۱۳۹۵ چهارشنبه ۱ دي ساعت ۱۳:۴ بازدید: 1706      نظرات: 2      کد مطلب: 2509

تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان مهاباد انجام شد


به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، روز چهارشنبه مورخه یکم دی ماه 95، تودیع و معارفه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مهاباد با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد و معاون مدیر کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی و هئیت ورزش شهرستان در دفتر فرمانداری انجام شد.
کتانی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در این جلسه اظهار کرد: با توجه به امکانات استان، ورزش و جوانان هم در ورزش همگانی و هم قهرمانی بسیار خوب عمل نموده است.
وی همچنین افزود: ما ورزش را یک ارزش بنیادی می دانیم، توقع ما از باپیر آقایی بسیار بالاتر است چون در جایگاه ورزشی ویژه ای هستند و بعنوان پیشکوست شناخته شده است و انتظار می رود در آینده نیز بعنوان مشاوره فرمانداری در امور ورزش شهرستان ما را یاری نماید .
فرماندار ویژه شهرستان مهاباد در خصوص رئیس جدید اداره ورزش و جوانان مهاباد نیز گفت: آقای مصطفی پور از نیروهای باشخصیت هستند که از نزدیک با مسایل ورزش شهرستان آشنا هستند و نقاط قوت و ضعف را می شناسند و امیدواریم نقاط ضعف را به قوت تبدیل نماید.
کتانی در پایان جلسه ضمن آرزوی موفقیت و سربلندی برای ورزش شهرستان، از زحمات باپیرآقایی در طول خدمت قدردانی نمودند و برای مصطفی پور آرزوی توفقیات و موفقیت در امورات را خواستار شدند.

 
برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

3
0
پاسخ به این اظهارنظر

شیرکو بهادری ۱۳۹۵/۱۰/۲
کاک قه ره نی به ریز هیواردارم هه ر وه ک پیشوو، له ئه رکه ی تازه ش دا دیسان سه رکوتوو بی.
ئاواته خوازی پیش که وتنی وه رزشی شارکمانم به ته یبینی جه نابتوو هاوکاری هه موو به رپرسانوو و ئه وانه ی دتوانن هه نگاویک هه لیننه وه، له و ریگایه دا.
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

کریم عمری ۱۳۹۵/۱۰/۱
ضمن تبریک به آقای مصطفی پور و جامعه ورزشی مهاباد، از حسن انتخاب شایسته ایشان خوشحالیم،امیدوارم کماکان با حسن اخلاق و تلاش پیگیر بتواند برای جامعه ورزشی مهاباد بدرخشد.

نظر خود را براي ما ارسال كنيد