تاريخ: ۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۲ شهريور ساعت ۲۳:۶ بازدید: 318      نظرات: 0      کد مطلب: 15189

دستگیری سارقین دریچه‌های آب و فاضلاب در بوکان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از دستگیری سارقین دریچه‌های آب و فاضلاب در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با توجه به اعلام سرقت دریچه هاب آب و فاضلاب در شهرستان بوکان مراتب در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت با بررسی میدانی تمام سرقتها،دو نفر از سارقین سابقه دار در شهرستان شناسایی و در یک عملیات انتظامی 2 سارق دستگیر شدند.

وی افزود: از مخفیگاه متهمین تعدادی درب دریچه های آب و فاضلاب مسروقه کشف و پس از دلالت به پلیس آگاهی با توجه به وجود دلایل و مدارک کافی،متهمین به ۷ فقره سرقت اقرارنمودند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: سارقان پس از  تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی گردیدند و تحقیقات برای کشف سایر سرقت ها کماکان ادامه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بوکان در ادامه از تشکیل قرارگاه جهادی مقابله با ارازل و اوباش در این شهرستان خبر داد و گفت: حفظ امنیت و آرامش روانی مردم همواره یکی از دغدغه های پلیس بوده و هرگونه حرمت شکنی و تعرض به حقوق مردم و خدشه دار نمودن امنیت اجتماعی و روانی مردم با اقدام قاطع و قانونی نیروی انتظامی همراه خواهد بود.

وی افزود: اغلب طرفین پرونده های مربوط به نزاع و درگیری از رده های سنی پایین جامعه بوده و از آستانه تحمل پایین تری نسبت به افراد دارای سنین بالاتر برخوردار می باشند فلذا از عواقب جرم نزاع و درگیری آگاهی نداشته و بعلت ندانم کاری مرتکب اعمال و رفتارهای مجرمانه می شوند و پس از دستگیری اعلام ندامت و پشیمانی می کنند.

حیدری تصریح کرد: اکثر پرونده‌های مربوط به نزاع و درگیری در مراجع انتظامی با موضوعات اختلافات مالی، مشاجرهای لفظی و... بوده که منجر به استفاده از سلاح سرد شده است ولی بلافاصله پلیس وارد عمل شده و پس از دستگیری تحویل مراجع قضایی گردیده‌اند.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد