تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۲ شهريور ساعت ۱۶:۴۰ بازدید: 590      نظرات: 1      کد مطلب: 15135
به مناسبت روز پزشک

ادای احترام به پزشکان و کادر درمان شهرستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، به مناسبت بزرگداشت روز پزشک، مسوولان شهرستان مهاباد با حضور در بیمارستان مهاباد از تلاش‌های کادر درمان و پزشکان شهرستان مهاباد در مبارزه با کرونا قدردانی کردند.

ماموستا عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد در این مراسم به نمایندگی از شهروندان و مسوولان شهرستان مهاباد از تلاش‌ها و مجاهدت‌های کادر درمان مهاباد تقدیر و تشکر کرد و گفت: پزشکان و کادر درمانی کشور با 162 شهید در راه مبارزه با ویروس کرونا و حفظ سلامت جامعه فداکاری خود را به جامعه خویش نشان داده‌اند.

وی با اشاره به اینکه پزشکان و کادر درمانی بدون هیچ پیش شرطی به تمامی افراد ارائه خدمات می‌کنند افزود: پزشکان تنها افرادی هستند که حتی حاضرند دشمنان خود را هم درمان کنند و این نشان دهنده روح والای آنها در جامعه است.

امامی تصریح کرد: شیوع ویروس کرونا در جهان ارزش و اهمیت زحمات و تلاش پزشکان و جامعه پزشکی و درمانی را برای همگان روشن ساخته و امیدواریم آنان نیز به تمامی مطالبات خود دست یابند.

وی با اشاره به آیات و احادیثی در اهمیت تلاش برای نجات جان انسان‌ها اضافه کرد: همانگونه که در قرآن بر آن تأکید شده نجات جان یک انسان برابر است با نجات تمام بشریت و در واقع پزشکان جزو اقشاری هستند که شهروندان با داشتن بیماری و ناراحتی نزد آنان می‌روند اما با خوشحالی و سلامت کامل به خانه بازمی‌گردند و همین امر مبارک بودن این حرفه را نشان می‌دهد.

امام جمعه شهرستان مهاباد در پایان ضمن عرض تسلیت به خانواده جانباختگان ویروس کرونا در شهرستان  مهاباد و کشور، تلاش‌ها و زحمات کادر درمان شهرستان مهاباد را در ستودنی توصیف کرد.

ادامه مراسم با نواختن مارش نظامی و ادای احترام به جامعه پزشکی و کادر درمان شهرستان مهاباد همراه بود.

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رقیه گودرزی ۱۳۹۹/۶/۴
ضمن خسته نباشی از همه ی پزشکان وکادر درمانی بیمارستان ارزوی سلامتی انان را از خداوند متعال خواستارم انشااله همیشه در کمال صحت سالامت باشند

نظر خود را براي ما ارسال كنيد