تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۲ مرداد ساعت ۱۱:۴۳ بازدید: 275      نظرات: 0      کد مطلب: 15052

کشف ۸۱ کیلو گرم تریاک در بوکان


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی شهرستان بوکان از کشف محموله 81 کیلوگرمی تریاک در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: با همکاری، همراهی و اعلام شهروندان مبنی بر حمل موادمخدر از جنوب کشور به شهرستان بوکان، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت و با انجام اقدامات پلیسی و هدایت عملیات از سوی فرماندهی، اشراف اطلاعاتی وبررسی‌های فنی، یک دستگاه خودروی سواری سمند در یکی از جاده های فرعی بوکان توسط پلیس شناسایی و اقدامات لازم در جهت متوقف نمودن خودرو صورت گرفت.
وی افزود: سوداگران مرگ به محض مشاهده پلیس، خودروی حامل مواد را رها نموده و از محل متواری شدند.
حیدری تصریح کرد: قاچاقچیان مواد مخدر که از محل متواری شده اند توسط پلیس شناسایی و سرنخ هایی نیز از محل اختفای آنان بدست آمده است لذا پس از دستگیری بلافاصله اطلاع رسانی خواهد شد.
وی اضافه کرد: در بازرسی تخصصی از خودروی سمند مقدار ۸۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک که بشکل ماهرانه‌ای جاسازی شده بود کشف گردید.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بوکان در پایان با بیان اینکه این قاچاقچیان قصد توزیع مواد را در داخل شهرستان داشتند اظهار کرد: ضمن توقیف خودرو پرونده به مراجع قضایی ارجاع شده است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد