تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۸ تير ساعت ۱۹:۰ بازدید: 524      نظرات: 0      کد مطلب: 15048

غرق شدن جوان ۲۷ ساله در سد شهید کاظمی بوکان


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، مسوول کانون امداد و نجات ساتیار بوکان گفت: جوان ۲۷ ساله حین شنا در سد شهید کاظمی این شهرستان غرق و جسد این فرد پس از ساعت‌ها تلاش توسط امدادگران پیدا شد.
سیدحسن حسینی روز شنبه افزود: این جوان عصر روز گذشته به همراه تعدادی از دوستان خود به داخل دریاچه پشت سد شهیدکاظمی بوکان رفته بود و هنگام بازگشت دچار حادثه شد.
وی اظهار داشت: یکی از عوامل غرق شدن این فرد، اطلاع دیرهنگام امدادرسانان بود و در صورت اطلاع در زمان مناسب، امکان نجات این فرد وجود داشت.
وی با اشاره به اینکه روز گذشته نیز یک جوان دیگر به هنگام شنا در سدشهید کاظمی بوکان دچار حادثه شده بود، اضافه کرد: با اقدام به موقع امداگران انجمن ساتیار، این فرد از غرق شدن نجات یافت.
مسوول کانون امداد و نجات ساتیار بوکان ادامه داد: با شروع گرما در این شهرستان تا کنون ۲ نفر در سد شهید کاظمی بوکان غرق شده و ۱۰ نفر نیز به وسیله امدادگران این انجمن مردم نهاد از مرگ حتمی نجات پیدا کرده اند.
سازمان مردم نهاد ساتیار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ شروع کرده است و اعضای این تشکل از زمان شروع فعالیت خود تاکنون توانسته اند جان بسیاری از گردشگران را از مرگ نجات دهند.
در شهرستان بوکان ۲ سد شهید کاظمی و سد خراسانه وجود دارد که مردم در فصل گرما برای تفریح و شنا به سواحل آن مراجعه می کنند.
این دومین حادثه غرق شدگی در منابع آبی شهرستان بوکان در ماه جاری است  و در حادثه نخست نیز یک مرد ۵۸ ساله در سد شهید کاظمی  غرق شد.


برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد