تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير ساعت ۱۳:۳۳ بازدید: 1063      نظرات: 0      کد مطلب: 15030

مربی مهابادی هدایت تیم لیگ برتری کشتی آذربایجان غربی را برعهده گرفت


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مربی مهابادی هدایت تیم لیگ برتری کشتی دریاچه ارومیه را برعهده گرفت.
تیم کشتی آذربایجان غربی به عنوان اولین بار در رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام(ره) شرکت می کند و "سردار فداکار مکری" مربی مهابادی با عقد قراردادی رسمی، هدایت تیم کشتی دریاچه ارومیه را برعهده گرفته است.
مسابقات باشگاهی لیگ برتر کشتی با شرکت هشت تیم به صورت رفت و برگشت به زودی آغاز خواهد شد و این تیم برای حضور در این رقابت‌ها سه کشتی گیر و چهار مربی جذب کرد.
در ادامه ثبت قرارداد کشتی‌گیران با تیم‌های مختلف، تیم‌های دانشگاه آزاد، بازار بزرگ ایران و دریاچه ارومیه جهت حضور در لیگ‌برتر کشتی آزاد، جام یادگار امام(ره) قرارداد کشتی‌گیران جدید خود را ثبت کردند. 
یونس امامی، ملی پوش کشتی آزاد ایران در سال 2019 قرارداد خود را با همراهی هادی حبیبی به عنوان نماینده باشگاه دریاچه ارومیه ثبت کرد.
همچنین سجاد غلامی دیگر کشتی گیری بود که با عقد قراردادی به تیم دریاچه ارومیه پیوست.
گفتنی است؛ با پیوستن یونس امامی به دریاچه ارومیه، این تیم که قبلا امیرمحمد یزدانی را هم جذب کرده بود، دو سهمیه ملی پوش را پر کرده است.
به گزارش هاژه، سردار فداکار مکری دارای مدرک مربیگری درجه 2 و سابقه 12 سال مربیگری در رده‌های مختلف را در کارنامه دارد، وی همچنین قهرمان چندین دوره مسابقات استانی بوده است. 
گزارش: سردار زین‌العابدینارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد