تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۱۵ تير ساعت ۱۶:۴۳ بازدید: 1761      نظرات: 0      کد مطلب: 15021

پراید حامل تریاک در مهاباد به مقصد نرسید


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد از توقیف یک دستگاه خودروی پراید حامل مواد مخدر در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد.
سرهنگ برزو تجاری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در ایست بازرسی سه راهی دارلک حین کنترل خودرو‌های عبوری به یک دستگاه سواری پراید مشکوک و آن را متوقف کردند.
وی افزود: ماموران در بازرسی از خودروی توقیف شده، 1 کیلو و 410 گرم مواد مخدر از نوع تریاک، کشف کردند.
تجاری تصریح کرد: در این رابطه یک دستگاه سواری پراید توقیف و ۲ متهم دستگیر شدند که با تشکیل پرونده تحویل مقامات قضایی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد در ادامه کشف کارگاه تولید کودشیمیایی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: ماموران پلیس آگاهی پس از شناسایی محل و با هماهنگی‌های لازم، در معیت نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت و نماینده جهاد کشاورزی محل شناسایی شده را مورد بازرسی قرار دادند.
 
وی افزود:  در بازرسی از محل ۳۰۰ کیسه ۵۰ کیلویی کود شیمیایی، ۳ تن و ۵۰۰ کیلوگرم کود به صورت فله‌ای و ۱۰۰ تن مواد اولیه کود شیمیایی کشف شد که برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی کالا‌های مکشوفه 100 میلیون تومان برآورد شده است.
 
سرهنگ تجاری در پایان با بیان اینکه در این رابطه یک نفر دستگیر شده اظهار کرد: متهم با تشکیل پرونده مقدماتی به مراجع قضایی معرفی و تحویل داده شد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد