تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۷ تير ساعت ۱۹:۴۵ بازدید: 625      نظرات: 0      کد مطلب: 14991
فرماندار مهاباد هشدار داد

اصناف و مراکزی که دستورالعمل‌ها را رعایت نکنند پلمب می‌شوند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرماندار مهاباد نسبت به پلمب واحدهای صنفی و مراکز تجاری که دستورالعمل‌ها را رعایت نمی‌کنند هشدار داد.

ایرج شجاعی در حاشیه مراسم استقرار بیمارستان صحرایی 60 تختی در این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: شیوع کرونا در شهرستان مهاباد وارد مرحله جدیدی شده و برای جلوگیری و کاهش شمار مبتلایان محدودیت‌های اجتماعی جدیدی وضع شده است.

وی افزود: میزان اعمال محدودیت‌ها و فاصله گذاری اجتماعی به وضعیت شهرستان بستگی دارد، لذا با هرگونه تخلف و تجمع پرخطر بدون هیچ اغماصی برخورد می‌شود.

شجاعی ضمن تقدیر از اصنافی که برای جلوگیری از شیوع کرونا اقدامات پیشگیرانه را رعایت می‌کنند تصریح کرد: واحدهای صنفی و مراکز که دستورالعمل‌های مقابله با کرونا را رعایت نکنند پلمب خواهند شد، چراکه سلامت شهروندان و کاهش شمار مبتلایان در این شهرستان در اولویت قرار دارد.

فرماندار مهاباد در ادامه اظهار کرد: از مورخه 20 اردیبهشت در مهاباد شمار مبتلایان در این شهرستان بشکل فزاینده‌ای درحال افزایش است و در این راستا خیرین شهرستان مهاباد تلاش‌های زیادی برای تجهیز و حمایت از کادر درمان شهرستان مهاباد انجام داده‌اند،  امروز نیز به همت سپاه شهرستان و همکاری بیمارستان فوق تخصصی شهید محلاتی یک بیمارستان صحرایی با تمام تجهیزات به این شهرستان ارسال شده که بخش بزرگی از مشکلات نیروی انسانی و امکاناتی شهرستان را برطرف خواهد کرد.

شجاعی افزود: مدیریت اصناف و مکان‌هایی که تجمعات افراد در آن زیاد است در دستور کار قرار دارد و در صورت به نتیجه نرسیدن فاصله گذاری اجتماعی اعمال محدودیت بیشتر و حتی تعطیلی در دستور کار قرار خواهد گرفت.

فرماندار مهاباد در پایان ضمن تقدیر از شهروندان و بازاریان که با رعایت دستورالعمل‌ها کادر درمان شهرستان را یاری می‌دهند از تمامی شهروندان خواست نسبت به استفاده از ماسک و عدم حضور غیر ضروری در بازار و مکان‌های پر تجمع اقدام نمایند تا در روزهای آینده شاهد کاهش آمار مبتلایان در شهرستان باشیم.

 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد