تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۷ تير ساعت ۱۹:۱۴ بازدید: 173      نظرات: 0      کد مطلب: 14990
فرماندار بوکان

ارتقای کیفیت آرد و مشکلات سیلو بوکان در اولویت است


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، با حضور مسوولان استانی و شهرستان جلسه بررسی و رفع مشکلات سیلو 70 هزار تنی و ارتقای سطح کیفیت آرد شهرستان بوکان برگزار گردید.
لقمان خسروپور فرماندار مهاباد در این جلسه با اشاره به آغاز فرایند خرید گندم تضمینی از کشاورزان اظهار کرد: بهره‌برداری از سیلو 70 هزار تنی این شهرستان با پیگیری‌های مکرر در سال گذشته به نتیجه رسید و امسال نیز ساماندهی ورودی‌ها، زیرساخت‌های دسترسی، تجهیزات امنیتی شامل دوربین مداربسته و نگهبانی در دستور کار قرار دارد.
وی افزود: با توجه به فعال بودن تمامی مراکز خرید گندم تضمینی در این شهرستان، محدودیتی در خرید تضمینی گندم از کشاورزان بوکانی وجود ندارد و تلاش‌هایی جدی در زمینه افزایش کیفیت آرد و بهبود ارائه خدمات و حمل و نقل آن در جریان است.
انور حبیب‌زاده نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی نیز با تأکید بر لزوم تکریم کشاورزان اظهار کرد: با توجه به افق تولید 130 هزار تن گندم در سال، نیازمند فراهم کردن امکانات و ارتقای علمی دانش کشاورزی در شهرستان هستیم.
وی با بیان اینکه بسیاری از کشاورزان بوکان از تولید کنندگان نمونه کشوری و استانی هستند افزود: افزایش سهمیه برخورداری کشاورزان بوکانی از ماشین آلات کشاورزی یکی از مطالبات در حوزه کشاورزی شهرستان است.
حبیب زاده تصریح کرد: بهبود مدیریت خرید تضمینی گندم از کشاورزان، افزایش سرانه آرد شهرستان با توجه به وضعیت مهاجرپذیری، افزایش امکانات و ادوات کشاورزی، پرداخت تسهیلات کم بهره به کشاورزان بوکانی از دیگر مطالباتی است که باید در حوزه کشاورزی این شهرستان تحقق یابد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد