تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۴ خرداد ساعت ۱۹:۲۱ بازدید: 537      نظرات: 1      کد مطلب: 14944
در سایه مشکلات مالی و عدم توجه مسوولین

احتمال حذف نماینده مهاباد در لیگ برتر فوتبال استان


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مربی تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد نسبت به حذف نماینده مهاباد در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال استان در صورت عدم حمایت مسوولین و تأمین هزینه‌های این تیم هشدار داد.

حسن مختاری فر در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: مشکلات مالی و عدم توجه مسوولان شهرستان به تیم پرسپولیس حاجی خوش، شرایطی را به وجود آورد که در صورت تداوم این روند، این تیم باید از رقابت‌ها کناره‌گیری نماید.

وی افزود: حداکثر تا پایان این هفته تکلیف تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد باید مشخص شود و برای تأمین هزینه‌ها مبلغ 150 میلیون تومان نیاز است.

مختاری فر با اشاره به تعطیلی ورزشگاه مهاباد بدلیل شیوع کرونا اظهار کرد: تعطیلی مکان تمرین از دیگر مشکلات این تیم است و بدون امکانات و تجهیزات نمی‌توان در مسابقات حضور یافت.

وی اضافه کرد: تیم‌های دیگر لیگ برتر در سایر شهرهای همجوار تمرینات و بازی‌های دوستانه را ازسر گرفته‌اند ولی تا این لحظه کلیه فعالیت‌ها ورزشی در ورزشگاه آزادی شهر مهاباد تعطیل شده است.

مربی تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد در ادامه اظهار کرد: لیگ برتر فوتبال استان سال گذشته با حضور 10 تیم برگزار شد و پرسپولیس حاجی خوش مهاباد مقام سوم این رقابت‌ها را کسب کرد و در چند سال گذشته همواره در کورس قهرمانی بوده است.

وی افزود: این تیم از سال 73 در این رقابت‌ها بصورت مداوم و مستمر حضور دارد و تیم امید این باشگاه نیز در رقابت‌ها با کسب عنوان دوم موفق ظاهر شده، انصراف پرسپولیس حاجی خوش از رقابت‌ها منجر به سلب امتیاز حضور نماینده مهاباد در رقابت‌ها می‌شود.

مختاری فر تصریح کرد: در صورت تأمین 60 الی 70 درصد مخارج این تیم توسط مسوولان و اسپانسر مابقی مخارج از طریق همیاری ورزش دوستان و علاقمندان و خود اعضای تیم تأمین خواهد شد.

به گزارش هاژه، مسابقات لیگ برتر استان آذربایجان غربی از 18 تیرماه شروع خواهد و تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد، کماکان در بلاتکلیفی قرار دارد.
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

نورالدین ۱۳۹۹/۳/۲۵
باید مهاباد برگردد

نظر خود را براي ما ارسال كنيد