تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد ساعت ۱۵:۳۲ بازدید: 163      نظرات: 0      کد مطلب: 14901

رکورددار چند رشته ورزشی انفرادی به کرمانشاه رسید


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، رییس هیات دوچرخه سواری استان کرمانشاه از سفر یکی از ورزشکاران رکوردار کشور به کرمانشاه خبر داد و گفت: «حسین عالی‌محمدی» رکورددار روپایی کشور، فرزند مسجدسلیمان در مسیر رکورد زنی جدید، این بار دور ایران را با دوچرخه طی خواهد کرد.

«جلال عزیزی» به ایرنا افزود: این ورزشکار قهرمان با شرایط سخت وجود ویروس کرونا و دیگر شرایط بحرانی جاده ها، باهدف و شعار اتحاد و برادری بین تمام اقوام ایرانی در هفته جهانی دوچرخه سواری روز جمعه ۱۵ خرداد به کرمانشاه رسید.
«حسین عالی‌محمدی» نیز با اشاره به اینکه از زاهدان شروع به رکاب زنی کرده است، گفت: برنامه رکابزنی من از زاهدان شروع شده و مدت یک ماه است که رکاب می‌زنم و از زاهدان به خراسان جنوبی، بیرجند، خراسان رضوی، خراسان شمالی بجنورد، استان گلستان، مازندران، گیلان، اردبیل، تبریز، ارومیه، سنندج و اکنون کرمانشاه هستم و مقصد بعدی من خرم آباد است.
وی توضیح داد که سپس از خرم آباد به سمت خوزستان و بعد از آن به شهر خودم مسجدسلیمان می روم، و مسیر ۶ هزار کیلومتری را به پایان می رسانم.
عالی محمدی در ادامه گفت: تا اینجا حدود سه هزار کیلومتر رکاب زده ام و تمام مسیر را با دوچرخه طی کرده ام.
او هدفش از این کار را ایجاد اتحاد و برادری بین تمام اقوام ایرانی و رسانه ای کردن نام شهرش مسجدسلیمان ذکر کرد.
حسین عالی محمدی رکورد دار چند رشته ورزشی انفرادی از جمله پله نوردی برج میلاد در کمترین زمان ممکن، رکورد دار روپایی کشور در سال های ۹۲ و ۹۳ و رکورددار دو ۱۰۰ متر با توپ، رکورد دار رفتن به دیوار چین با توپ و روپایی. طی کردن مرز آسیا به اروپا در کشور ترکیه است.
وی افزود: اولین هدف یک ورزشکار سلامتی است و توصیه من این است که یک ورزشکار یا دوچرخه سوار وارد یک رشته ورزشی می شود باید بدون هیچ ناامیدی برای رسیدن به هدف خود این راه را ادامه دهد.
وی اضافه کرد: مردم کرمانشاه مانند سایر استان‌های کشور بسیار خونگرم و مهمان نواز هستند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد