تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۳ خرداد ساعت ۱۰:۱۰ بازدید: 434      نظرات: 0      کد مطلب: 14832

عاملین ساخت و ساز غیرمجاز در بوکان دستگیر شدند


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، فرمانده انتظامی بوکان از دستگیری  ۱۸ عامل ساخت و ساز غیرمجاز در محدوده و خارج محدوده این شهرستان خبر داد.

سرهنگ سلمان حیدری در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد:  موضوع ساخت و سازهای غیرمجاز در حواشی و  خارج محدوده شهری از عوامل اصلی بروز ناهنجاری و آسیب‌های اجتماعی محسوب می‌شود که با توجه به این امر، این بخش به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی اضافه کرد: پلیس با هماهنگی دادستانی بوکان بصورت ویژه به پرونده ساخت و سازهای غیرمجاز ورود پیدا کرد و تعداد ۱۸ نفراز افرادی که به نوعی با این پرونده ارتباط داشتند شناسایی شدند.

حیدری تصریح کرد: افراد دستگیر شده بدون توجه به مبلمان شهری و با استفاده از خلاء های موجود ، صرفا منافع شخصی خود را دنبال نموده بودند که توسط پلیس دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی اضافه کرد: موضوع پیگیری و مقابله با اقدامات غیر قانونی افراد سودجو و فرصت طلب در حوزه ساخت و سازها در برنامه کاری نیروی انتظامی بوده و پلیس با افرادی که به هر نحو راه های غیرقانونی و غیرمقعول را جهت رسیدن به خواسته های خودشان دنبال می کنند در چارچوب قانون برخورد خواهد نمود.

فرمانده انتظامی بوکان در پایان اظهار کرد: هرگونه ساخت و ساز اعم از مسکونی و تجاری بایستی از طریق مجاری قانونی پیگیری گردد چرا که انجام اقدامات قانونی موجب می شود افراد در ساخت و سازها مسائلی همچون ایمنی ساختمان، معضلات ناشی از حاشیه نشینی، تبعات ناهنجاری های اجتماعی در آینده و مواردی از این قبیل را درنظر بگیرند.

 گزارش: خالند عجمی 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد