تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۷ ارديبهشت ساعت ۱۶:۱۶ بازدید: 356      نظرات: 0      کد مطلب: 14774

۲ فیلم رویا و به خاطر دخترم از کوردستان به ایتالیا رسیدند


به گزارش هاژه به نقل از ایرنا، ۲ فیلم کوتاه «رویا و به خاطر دخترم» از تولیدات حوزه هنری استان کوردستان به کارگردانی محمد فرج زاده به نهمین جشنواره Tracce cinemactografiche film fest ایتالیا راه پیدا کرد.

نهمین جشنواره فیلم کوتاه Tracce  cinemactografiche film fest از ۳۰ ژوئن تا پنجم ژولای (۱۰ تا ۱۵ تیرماه ۹۸) در سه بخش انیمیشن، آزاد و اجتماعی درشهر رم برگزار می‌شود و این ۲ فیلم کوتاه به تهیه کنندگی حوزه هنری و نویسندگی وکارگردانی محمد فرج زاده به بخش نهایی جشنواره راه یافته‌اند.
در بخش آزاد در مجموع ۳۳ فیلم به بخش نهایی این جشنواره راه پیدا کرده‌اند که فیلم رویا به همراه هشت فیلم دیگر از ایران به رقابت با دیگر فیلم‌های راه یافته می پردازند، در این بخش در مجموع ۳۳ فیلم از کشورهای مختلف دنیا حضور دارند.
در بخش فیلم کوتاه با موضوع اجتماعی نیز ۲۸ فیلم مجوز حضور در بخش نهایی را پیدا کرده‌اند که در این بین فیلم «به خاطر دخترم»  تولید حوزه هنری کوردستان به همراه ۹ فیلم دیگر از ایران حضور دارند.
محمد فرج زاده از فیلمسازان جوان کوردستانی از شهرستان سقز است که تاکنون موفقیت‌های ارزنده‌ای را در سطح بین الملل با آثار تولیدی خود کسب کرده است، از جمله فیلم‌های مطرح این فیلمساز جوان صاحبی می‌توان به فیلم «سه روک»  اشاره کرد.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد