تاريخ: ۱۳۹۹ شنبه ۲۰ ارديبهشت ساعت ۱۷:۵۳ بازدید: 1317      نظرات: 2      کد مطلب: 14717
به مناسبت بزرگداشت هفته معلم

تقدیر از 40 معلم شهرستان مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، با حضور مسوولان شهرستان مهاباد در مراسمی به مناسبت بزرگداشت هفته معلم از 40 معلم نمونه مهابادی تجلیل شد.

ماموستا عبدالسلام امامی امام جمعه شهرستان مهاباد در این مراسم با اشاره به مقام والای معلم در تربیت نسل‌های جامعه اظهار کرد: معلمی پایه و اساس تعالی جامعه هم از لحاظ تربیتی و هم از لحاظ پیشرفت است که باید در عمل مقام این قشر را گرامی داریم.

وی با اشاره به شیوع کرونا و افزایش تلاش‌های این قشر برای آموزش دانش‌آموزان، افزود: بیماری کرونا به همه نشان داد که هیچ جایگزینی برای مدرسه و معلم در جامعه وجود ندارد براین اساس ارج نهادن به مقام این قشر باید بیش از پیش عملی شود.

وی معلمان را پیشگام امور خیریه دانست و اضافه کرد: گذشته گواه این است که هرکجا نیاز به یاری و کمک‌های مردمی باشد قشر معلمان علی رغم پایین بودن درآمد و حقوق نسبت به سایر کارمندان دولت، بیشترین کمک و خدمت را به جامعه می‌کنند.

امام جمعه شهرستان مهاباد در پایان اظهار کرد: تکریم معلمان یک حرکت ارزشمند اجتماعی است که با شناخت جایگاه معلم و نقش آن در رشد وتوسعه هر اجتماع صورت می‌گیرد.

کامبیز شاوله مدیر آموزش و پرورش مهاباد نیز در این مراسم اظهار کرد: تلاش ارزشمند معلمان در زمان تعطیلی مدارس و آموزش مجازی به دانش آموزان یک حرکت بزرگ و مهم است که موجب شد فرایند آموزش ویادگیری تعطیل نشود.

وی در بخشی از سخنان خود با اشاره تلاش معلمان شهرستان برای آموزش بدون وقفه به دانش‌آموزان از تمامی تلاش‌های آنها تقدیر کرد.

گزارش: پژمان اسمعیل نژاد 

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

رامیار ۱۳۹۹/۲/۲۱
حداقل برای تقدیر این رسانه از زحمات آنها ، نام و نام خانوادگیشون را درج میکردید .
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

متین ۱۳۹۹/۲/۲۰
⁦❤️⁩روزت مبارک معلم جان⁦❤️⁩

نظر خود را براي ما ارسال كنيد