تاريخ: ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۶ ارديبهشت ساعت ۲۲:۲۲ بازدید: 4735      نظرات: 4      کد مطلب: 14684
احتمال تعطیلی برخی واحدهای تجاری و خدماتی قوت گرفت

ضرب الاجل ستاد مقابله با کرونا به بانک‌ها، مراکز خدماتی و تجاری مهاباد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، بدنبال افزایش شمار مبتلایان به کرونا در شهرستان، اعضای ستاد مقابله کرونا در مهاباد از صبح امروز بصورت ویژه ضمن  بازدید از بانک‌ها، مراکز خدماتی و تجاری سطح شهر ضرب الاجلی ویژه تعیین کردند.
صبح امروز اکیپی متشکل از اعضای اصلی ستاد مقابله با کرونا در شهرستان مهاباد از بانک‌های سطح شهر، دفاتر خدمات قضایی، کارگزاری بیمه تامین اجتماعی، شماره گذاری خودرو و برخی مراکز تجاری بازدید کردند و مدیران واحدهایی که از دستورالعمل‌های ویژه مقابله با کرونا را رعایت نکرده‌اند به ستاد مرکزی مقابله با کرونا احضار کردند.
اعضای ستاد مقابله با کرونا ضمن تذکر رسمی و ابلاغ دستورالعمل‌های ویژه مقابله با شیوع ویروس کرونا به این واحدها ضرب الاجل فوری برای اجرای مفاد آن اعلام و ابلاغ کردند.
اعضای ستاد ضمن هشدار نسبت به برخورد جدی و قاطع با واحدهایی که دستورالعمل‌ها را رعایت نمی‌کنند، پلمب بانک‌ها، مراکز خدماتی و تجاری شهر بخصوص مراکز پرتجمع را بصورت جدی در دستور کارخود قرار دادند.
اعضای ستاد ضمن اعلام اینکه برای جلوگیری از شیوع بیشتر، تشدید نظارت‌ها در دستور کار جدی این ستاد قرار دارد بر اجرای دقیق دستورالعمل‌ها و حتی پلمب مراکز متخلف تأکید کردند. 
به گزارش هاژه، اجرای محدودیت‌ها و فاصله گذاری اجتماعی و حتی مسدود کردن خیابان‌های شهر در صورت تداوم وضعیت موجود از دیگر موضوعات مورد بررسی اعضا در مرکز اطلاع رسانی ستاد مرکزی کرونا بود.
تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان مهاباد از روزهای گذشته با جهشی صعودی بصورت نگران کننده‌ای درحال افزایش است و اعضای ستاد مقابله با کرونای شهرستان مهاباد در روزهای گذشته اجرای دوباره محدودیت‌ها و فاصله گذاری اجتماعی و همچنین پلمب واحدهای تجاری، خدماتی را در دستور کار قرار داده‌اند.
استفاده از ماسک، دستکش، مایع ضدعفونی کننده و جلوگیری از تجمع بیش از 3 الی 5 نفر در واحدهای تجاری و خدماتی جزو دستورالعمل‌های اصلی این ستاد برای مقابله با کرونا در این شهرستان است.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عزیزحسن پور ۱۳۹۹/۲/۱۶
باسخت گرفتن، قرنطینه وتعطیل کردن کل بازار موافق وبسیارضروری میدانم باوجوداینکه خیلی به درآمدروزانه نیازمندم تاحالا به سرکارم نرفته ام
1
0
پاسخ به این اظهارنظر

جعفر‌آقائی ۱۳۹۹/۲/۱۶
سلام اززحماتتون‌سپاسگزاریم‌‌تصمیم‌قاطع‌ستاد‌کرونا‌را‌خواهانیم
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۲/۱۶
بسیار عالی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۲/۱۶
مگه بانک دولتی هم پلمپ‌ میشه!!!!!! رئیس ستاد مبارزه با کرونا کیه؟؟؟ پاک زده به سیم آخر

نظر خود را براي ما ارسال كنيد