تاريخ: ۱۳۹۵ جمعه ۲۶ آذر ساعت ۱۰:۴۷ بازدید: 1651      نظرات: 0      کد مطلب: 2448

خرم‎آباد با" هوای گریه" بارید


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه به نقل از ایسنا، کنسرت" هوای گریه " همایون شجریان در خرمآباد برگزار و با استقبال بیش از ٥٠٠٠ هزار نفر از علاقه مندان به موسیقی همراه شد.

 کنسرت " هوای گریه " همایون شجریان، در خرمآباد برگزار شد و این در حالی بود که استقبال چشمگیر  مردم از این رویداد موسیقی موجب تمدید سانس اجرای برنامه از یک به دو اجرا شد که در هر دو سانس، تمام صندلیهای سالن خانه کشتی خرمآباد مملو از علاقهمندان به موسیقی و همایون شجریان بود .

در این کنسرت که به همت انجمن موسیقی لرستان و با حمایتهای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان برگزار شد، گروه اجرایی متشکل از همایون شجریان، سینا جهان آبادی نوازنده کمانچه، حسین رضایینیا نوازنده دف و دایره، پاشا هنجنی نوازنده نی، پریچهر خواجه نوازنده قانون، میلاد محمدی نوازنده تار، آئین مشکاتیان نوازنده تنبک، شهرام رکوعی نوازنده فلوت، علی جعفری پویان و پریسا پیرزاده نوازنده ویولن، لعیا اعتمادی نوازنده ویلون آلتو، نگار نورزاد نوازنده ویولنسل و آتنا اشتیاقی نوازنده کنترباس قطعاتی از آلبومهای نسیم وصل و با ستاره ها به آهنگ سازی محمد جواد ضرابیان را به اجرا درآوردند.

تصنیف  مرغ سحر " آخرین قطعه اجرایی گروه بود که با هم خوانی جمعیت حاضر در سالن همراه شد و فضایی زیبا را در محل اجرای کنسرت به وجود آورد.

گروه اجرایی کنسرت" هوای گریه " پس از اجرای برنامه در کشور استرالیا به خرمآباد آمده بود و در ادامه به استانهای کردستان و کرمانشاه سفر خواهد کرد.برچسب ها:

ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد