تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۸ فروردين ساعت ۲۲:۳۹ بازدید: 1696      نظرات: 3      کد مطلب: 14438
در نشست با نماینده مردم در مجلس

هیات امنای بازاریان مهاباد برنامه‌های خود را تشریح کردند


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، هیات امنای بازاریان مهاباد در نشست با نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی برنامه‌های خود را به ترتیب اولویت تشریح کردند.

جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از عملکرد هیأت امنای بازاریان مهاباد و خیرین شهرستان مهاباد اظهار کرد: در شرایطی که توان دولت جوابگوی نیاز شهروندان نیست وارد عمل شدن خیرین و بازاریان خوش‌نام برای تأمین نیازها ارزنده‌ترین اقدامی است که این روزها روی می‌دهد.

وی افزود: در راستای رفع نیازهای درمانی شهرستانی از طریق مجراهای دولتی تلاش‌هایی صورت گرفته اما جوابگوی تقاضا و نیاز شهرستان نیست.

محمودزاده ضمن ارزنده خواندن تلاش بازارایان و هیات امنای بازاریان برای تجهیز و تأمین کادر درمانی شهرستان تصریح کرد: آنچه حائز اهمیت است مشارکت دادن شهروندان در امور اجتماعی و عام المنفعه است و این اقدام نقطه عطفی در مدیریت مشارکتی در اداره شهر خواهد بود.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به نیاز برخی بازاریان بی بضاعت به بسته‌های حمایتی بر لزوم شناسایی و تهیه بسته‌های حمایتی برای بازاریان در صنوف مختلف تأکید کرد و گفت: بعد از بحران کرونا نیز این هیات امنا می‌تواند فعالیت‌های خود را در حوزه‌های مختلف ادامه دهد.

سراجی سخنگوی هیأت امنای بازاریان مهاباد با ارائه گزارشی از عملکرد این هیأت در چند روز گذشته از جمع آوری 200 میلیون تومان پول نقد برای تهیه تجهیزات و ملزومات مقابله با کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: با استفاده از تجربه و همکاری برخی بازاریان در کلان شهرها بیش از 90درصد اقلام تهیه شده با قیمت بسیار پایین تر از بازار تهیه شده و این خود دستاورد بسیار خوبی برای هیأت امای بازاریان مهاباد محسوب می‌شود.

وی افزود: هیأت امنای بازاریان مهاباد با شناسایی نیازهای شهرستان اقدام به تهیه تجهیزات نموده و در نظر دارد ملزومات را بصورت پکیج به مراکزی تحویل دهد که نیاز فوری به آن دارند و بعد از آن سایر نیازهای سایر بخش‌ها را در دستور کار قرار خواهد داد.

سراجی با بیان اینکه در تولید مواد ضدعفونی کننده به خودکفایی رسیده‌ایم تصریح کرد: با حضور موثر بانوان در این هیأت و خرید به موقع مواد اولیه در روزهای آینده به خودکفایی در تولید لباس بیمارستانی دست خواهیم یافت.

وی اضافه کرد: بازازیان مهابادی در سایر شهرهای کشور نیز در تهیه تجهیزات و کمک به هیأت امنا مشارکت داشته‌اند و حتی بسیاری از شهروندان مهابادی مقیم کشورهای اروپایی نیز در جمع آوری کمک مشارکت داشته ا‌ند.

سخنگوی هیأت امنای بازاریان مهاباد در پایان با بیان اینکه بازاریان می‌توانند مبالغ خود را هرچند اندک به شماره حساب هیأت امنا واریز نمایند از بازاریان برای جمع آوری کمک برای تهیه ملزمات بهداشتی و کمک معیشتی دعوت کرد.

در ادامه اعضای هیأت امنای بازاریان مهاباد ضمن بررسی آخرین وضعیت شهرستان به بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات تهیه تجهیزات و ملزومات درمانی و بهداشتی پرداختند.

به گزارش هاژه، اعضای هیات امنای بازاریان مهاباد با هدف جمع آوری کمک‌های بازاریان و شهروندان برای مقابله با کرونا و برنامه ریزی برای حمایت از بازاریان  طی انتخاباتی در مورخه 29 اسفندماه مشخص شدند.

اعضای این هیأت امنا از بین بازاریان خوش نام شهرستان و متنفذین شهر انتخاب شده و بازاریان و شهرندان می‌توانند مبالغ اهدایی خود را به شماره کارت 6104337427251531 واریز نمایند.ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران

0
0
پاسخ به این اظهارنظر

۱۳۹۹/۱/۹
خدا آگاداران بی
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

حمیرا ۱۳۹۹/۱/۹
خیرین محترم اجروپاداشتان ان شاءلله بهشت برین باشدهمیشه ودرهرزمان یار ویاورمردم هستید
0
0
پاسخ به این اظهارنظر

عباس بهروز ۱۳۹۹/۱/۸
ای کاش ای کاش منم در این عمر خیر وخدادوستانه دستی داشتم ولی خدایا خودت بالا سر شاهدی که تابستان به دستم سکته زد قلبم راعمل کردم ازکاربیکار شدم افسوس که توانایی هیچ کمکی ندارم خدایا خودت پاداش این خيران رابده درصحرای معشر تاجی برسرشان باشد که همه بدانند اینا خيران وغم خواران امت حضرت محمدالله مصطفی (ص) بودند من دوباره بانوبت خودم کوچک وخاک پای همه خيران وزحمت کشان همه اورگانها هستم

نظر خود را براي ما ارسال كنيد