تاريخ: ۱۳۹۹ پنج شنبه ۷ فروردين ساعت ۹:۴۸ بازدید: 285      نظرات: 0      کد مطلب: 14428
رییس ادار فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد

تئاتر در حیات خود طالب دگرگونی است


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه،  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد بمناسبت هفتم فروردین ماه سالروز گرامیداشت هنرهای نمایشی پیام تبریمک صادر کرد.
 
 متن پیام بدین شرح است:
 
بسمه تعالی 
با سلام و احترام خدمت همه هنرمندان عزیز  بویژه هنرمندان دلسوز و فعال در عرصه هنرهای نمایشی شهرستان مهاباد و حومه.
ضمن عرض تبریک سال نو، بدین وسیله فرا رسیدن روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی را به تمامی هنرمندان نستوه و تلاشگر تبریک عرض می نمایم.
بی شک تئاتر، هنری مردمی است که با اشکها و لبخندها، تخیل و واقعیت، خاطره ها و بسیاری از معانی و مفاهیم بشری در هم آمیخته است؛ پنجره ای که انسان خاکی را به حیاتی پر از شعور و احساس آشنا می کند؛ حیاتی که در جریان خود، طالب دگرگونی است و در این تغییر و تحول، مضامین نهفته ای را برای مشتاقان حقیقی آشکار می کند.
جان کلام، هنرمندی که در عرصه تئاتر فعالیت می کند، در واقع دغدغه ای فراتر از سایر دوستان هنرمند در خود احساس می کند، و در این راه می سوزد و می سازد تا روابط اجتماعی انسانها را بیش از پیش تقویت نماید و با زبان اندیشه و حرکات خود، در قالب داستان، تخیل و روایت، راهی تازه برای آموزش نسل ها و دیدی وسیع برای شناخت جهان پیرامون خود آشکار می سازد.
امیدوارم هنرمندان عزیز، در این روزهای پر التهاب جهانی، در کنار سایر شهروندان و دوشادوش آنان، با زبانی ساده و صمیمانه، پیام شکوهمند و فرهنگ ساز خود را به مخاطب عرضه نموده و باعث عشق و دوستی، صلح و صفا و صمیمیت مضاعف گردند. 
به امید آن روز 
 
«با آرزوی سالی پر از مهر و محبت، نیکی و نیک اندیشی». 
جوانبخت _ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد