تاريخ: ۱۳۹۹ يکشنبه ۳ فروردين ساعت ۱۵:۵۱ بازدید: 1296      نظرات: 0      کد مطلب: 14416

درخواست فرمانداری بوکان از بازاریان و مغازه داران


 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان در اطلاعیه‌ای ضمن تقدیر از بازاریان برای تعطیلی واحدهای صنفی از آنها خواست از بازنمودن مغازه‌ها خودداری نمایند.
 
متن اطلاعیه بدین شرح است:  
 
با سلام و احترام خدمت شهروندان، اصناف و بازاریان محترم شهرستان بوکان
همانگونه که اطلاع دارید شیوع بیماری کرونا در طی یک ماه اخیر باعث بروز مشکلات و نگرانی‌های زیادی برای تمامی مردم گردیده است و با توجه به اینکه تا اکنون متاسفانه هیچ واکسن و دارویی برای مقابله با آن وجود ندارد، تنها راه مقابله با گسترش و مصون ماندن از آن در تمامی دنیا، ماندن در خانه‌ها و عدم حضور در عرصه های عمومی است.
ضمن تقدیر و تشکر از تمامی اصنافی که در روزهای گذشته با تعطیلی واحد تجاری خود و ماندن در خانه‌ها به مقابله با شیوع ناگهانی این بیماری کمک نمودند، متاسفانه در طی چند روز اخیر تعدادی از واحدها بدون توجه به حساسیت موضوع اقدام به باز نمودن واحد تجاری نموده‌اند که با توجه به اینکه این اقدام باعث حضور شهروندان و مهمانان سایر شهرها در سطح شهر و گسترش شیوع این بیماری می‌شود، باعث اعتراض مردم و بیشتر اصناف قرار گرفته است.
بنابراین از تمامی واحدهای صنفی به غیر از واحدهایی که در اطلاعیه‌های قبلی عنوان شده است مجدانه درخواست دارم تا اطلاع ثانوی  از باز نمودن واحد خود خودداری نمایند.
از شهروندان عزیز نیز خواهش می‌کنم با عدم حضور بی‌دلیل در سطح شهر و عرصه‌های عمومی به قطع زنجیره انتقال این بیماری و حفظ سلامتی خود و خانواده‌های خود کمک نمایند.
در حال حاضر کادر درمان و پرستاران و پزشکان عزیر با تمام توان مشغول ارائه خدمات به بیماران هستند و از جان خود برای سلامتی شهروندان مایه می‌گذارند، اما اگر مردم به توصیه‌ها عمل نکنند با توجه به کمبود امکانات درمانی این تلاش‌ها نتیجه‌ای نخواهد داشت.
بنابراین مجددا از اصناف و بازاریان درخواست می نمایم تا روز تعیین شده واحد خود را تعطیل نموده و با ماندن در خانه‌ها به سلامتی خانواده خود، پرستاران و پزشکان و تمامی شهروندان کمک نمایند.
با تشکر «خسروپور» سرپرست فرمانداری شهرستان بوکانارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد