تاريخ: ۱۳۹۹ جمعه ۱ فروردين ساعت ۱۶:۱۱ بازدید: 511      نظرات: 0      کد مطلب: 14404

تقدیر شورای شهر و شهردار مهاباد از همراهی شهروندان در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، شورای شهر و شهرداری مهاباد با صدور پیامی از همراهی شهروندان در راستای مقابله با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کردند.
 
متن پیام بدین شرح است:
 
شهروندان گرانقدرمهاباد؛ دوباره در آستانه سالی جدید قرار گرفتیم. دگرگونی طبیعت و تغییروتحول محیط، پایان فصل سرد و رویش مجدد، به سان محرکی در جهت آغاز تلاش و کوشش خلایق و از سرگیری سیر فعالیت و پیشرفت، خود نمایی می کند. هرچند نوروز امسال به دلیل بحران شیوع ویروس خطرناک کرونا موجی از نگرانی را درمیان مسئولین و مردم به وجود آورده است اما اقدامات پیشگیرانه مجموعه ستادپیشگیری و مبارزه با کرونا ویروس شهرستان مهاباد اعم از کادر  درمانی و مجموعه همکاران شبکه بهداشت و درمان ، همکاران نستوه شهرداری در واحدهای مختلف، تشکلها و سازمانهای مردم نهاد در کنار همراهی و همدلی مردم آگاه و فهیم مهاباد جای بسی خوشحالی است.  شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد مراتب تقدیر و تشکر خویش را از همه شهروندان، بازاریان که بصورت خود جوش اقدام به تعطیلی مغازه ها ی خود نمودند، حمل و نقل درون شهری (تاکسی و اتوبوس) که در لحظات فعالیت نیز به منظور حفظ سلامتی شهروندان خودروهارا ضدعفونی می کردند، همه شرکتها و تشکلهایی که صادقانه با اهدای مواد ضدعفونی کننده در گندزدایی شهر یار و یاور ما بودند؛ بخصوص اصحاب رسانه در اطلاع رساني شفاف ودقيق تقدیم می دارد .
 در حقیقت دگرگونی چهره شهر مهاباد و مهیا نمودن بستر های رشد و اعتلای آن دست یافتنی نخواهد بود مگر با پشتکار و همدلی و یکدلی تمامی دستگاههای اجرایی و ارگانهای خدمات رسان و پاسخگو و بخصوص همکاری مؤثر شهروندان فرهیخته در تمامی زمینه ها. 
در پایان ضمن تبریک سال ۱۳۹۹ به همه شهروندان معزز؛ از مالکان اجاره منازل و مغازه ها درخواست می کنیم با توجه به شرایط کنونی و رکود درآمدی شهروندان با سعه صدر و درحد توان مستاجرین را در نظر داشته باشند تا بار دیگر در کنار هم معنای واقعی انسانیت را ترسیم نماییم و محبت ها و خوشی هایمان را تقسیم کنیم. با امید به اینکه بتوانیم به یاری خدا و همراهی مردم و مسئولین کرونا را برای همیشه شکست دهیم و سال جدید را با امید به روزهای درخشان، آغاز کنیم /
شورای اسلامی شهر و شهرداری مهابادارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد