تاريخ: ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۹ اسفند ساعت ۱۵:۵۷ بازدید: 969      نظرات: 0      کد مطلب: 14394
با هدف انجام کارهای عام المنفعه

انتخابات هیات امنای بازاریان مهاباد برگزار شد


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، انتخابات هیات امنای بازاریان مهاباد با هدف جمع آوری کمک‌های بازاریان و شهروندان برای مقابله با کرونا و برنامه ریزی برای حمایت از بازاریان در آینده برگزار گردید.
طی جلسه‌ای که جمعی از بازاریان خوش نام، خیر و متنفذین مهاباد در آن حضور داشتند 15 کاندیدا برای مشخص شدن اعضای هیات امنای بازاریان مهاباد نام نویسی کردند و در نهایت 9 نفر از کاندیداها با رأی بازاریان حاضر در جلسه به عنوان هیات امنای بازاریان مهاباد انتخاب شدند.
در این انتخابات رییس اتاق اصناف، رییس اداره صنعت معدن و تجارت و تعدادی از خیرین و پایگاه خبری هاژه حضور داشتند که با برگزاری انتخاباتی شفاف افرادی که بیشترین رای را آورده بودند به عنوان هیات امنای بازاریان مهاباد انتخاب شدند.
در این انتخابات سوران سراجی اقدام با کسب 22 رأی، کمال خمایزی 20 رأی، محمدامین شیخ‌مندی 17 رأی، ارسطو شیربیگی 17 رأی، بهمن تنهایی 15 رأی، حاج خلیل امتیاز 15 رأی، شیرین حسینی 15 رأی، هیرو معروف پور 15 رأی، اسماعیل طوفانی 14 رأی به عنوان اعضای اصلی و منتخب هیات امنای بازاریان مهاباد معرفی شدند.
کمال خمایزی با پیشنهاد اعضای هیأت امنا به عنوان رییس و سوران سراجی اقدم نیز به عنوان سخنگوی هیأت امنای بازریان مهاباد انتخاب و معرفی گردیدند.
مقرر شد شماره حسابی دائمی با امضای 3 عضو هیأت امنای بازاریان مهاباد( کمال خمایزی، حاج خلیل امتیاز و اسماعیل طوفانی) در نزد بانک ملت افتتاح گردد.
لازم به ذکراست بدلیل محدودیت سیستم بانکی برای ارائه شماره کارت با نام 3 شخص و هیآت امنا، تنها شماره حساب به نام اعضای هیأت امنای بازاریان مهاباد خواهد بود و شماره کارت بنام یکی از اشخاصی که شماره حساب مشترک به نام آنهاست خواهد بود، لذا در روزهای آتی از طریق رسانه‌ها شماره حساب مشترک و شماره کارت به بنام یکی از اعضا اطلاع رسانی می‌گردد.
هیات امنای بازاریان مهاباد که با اهداف خیرخواهانه و عام المنفعه تشکیل شده اولویت فعلی را جمع آوری کمک برای خرید تجهیزات و وسایل بهداشتی برای مجاهدان سلامت در بیمارستان موقت، بیمارستان فعلی و شهروندان اعلام کرده و با پایان بحران کرونا به موضوعات دیگری همچون حمایت از بازاریان شهرستان مهاباد در مواقع بحران، ورشکستگی و سایر موضوعات خیرخواهانه و عام المنفعه ورود خواهد کرد.
در ادامه اعضای هیات امنای بازاریان مهاباد از تلاش اعضای هیات موسس برای تشکیل این هیات تقدیر و تشکر کردند.
چند روز قبل از انتخابات هیات امنای بازاریان مهاباد 5 نفر از بازاریان خوش نام مهاباد ضمن اعلام حمایت از تجهیز بیمارستان مهاباد برای جمع آری کمک‌های بازاریان برای مقابله با کرونا پیش‌قدم شدند. 
در پایان رأی گیری و مصوب کردن چند برنامه، اعضای هیات امنای بازاریان مهاباد مبلغ 40 میلیون تومان را برای شروع فعالیت به صندوق اهدا نمودند.
 
ارسال به دوستان
ارسال به دوستان
چاپ
نسخه چاپی


نظر کاربران


نظر خود را براي ما ارسال كنيد